کد خبر: 374064 A

منصوری‌آرانی به ایلنا خبر داد؛

ایلنا: نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس نهم در حاشیه آخرین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی از تلاش برخی از نمایندگان برای احیای مجمع نمایندگان ادوار مجلس خبر داد.

عباسعلی منصوری آرانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، از تلاش خود و چند تن از نمایندگان مجلس نهم برای احیای مجمع نمایندگان ادوار خبر داد و گفت: امروز همزمان با برگزاری آخرین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی جلسه‌ای با تعدادی از نمایندگان مجلس نهم برگزار کردیم و درباره چگونگی احیای مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی که در چند سال گذشته فعالیتی ندارد، صحبت کردیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نهم با تاکید بر اهمیت شکل‌گیری مجمع نمایندگان ادوار اعلام کرد: مشاوره به نمایندگان مجلس دهم و دیگر مسئولان نظام از جمله فعالیت‌های این مجمع خواهد بود و امیدواریم بتوانیم، تجربه‌ای که نظام در این سال‌ها در اختیار ما قرار داده را بار دیگر در اختیار نظام قرار دهیم.

منصوری‌آرانی در پایان با اشاره به حضور تعدادی از نمایندگان در این جلسه اعلام کرد: جواد هروی، سید حسین دهدشتی و حجت‌الاسلام سبحانی‌نیا در این جلسه حضور داشتند و پیشنهادهایی را برای تشکیل مجمع نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی مطرح کردند.

عباسعلی منصوری آرانی مجمع نمایندگان ادوار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر