کد خبر: 378945 A

دبیر انجمن فرهنگ و سیاست در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه امیرکبیر در بیانیه‌ای نسبت به پرونده‌سازی برخی تشکل‌های خاص نسبت به دانشجویان و به خصوص فعالان تشکل‌های اصلاح‌طلب اعتراض کرده است.

به گزارش ایلنا، در بخشی از بیانیه این تشکل اصلاح‌طلب آمده است: «عده‌ای قلیل از مدعیانِ ارزش‌ها، با دیگر گروه‌های فشار هم‌زبان شده تا امکان تغییرات در وزارت علوم و دانشگاه‌ها را از دولت سلب کنند. اکنون با نامه‌نگاری‌های مفصل با نهادهای قضایی-امنیتی بیرون از دانشگاه با کمترین فعالیت دانشجویی مواجه شده‌ایم تا به هر نحو سدی پیش پای جنبش دانشجویی باشند و در تکمیل مقاصدشان، آلبومی از تصاویر دانشجویان و همچنین پوشش دختران تهیه کرده و مسیری ناصحیح در راستای سیاهنمایی امور دانشگاه دنبال می‌کنند.

امیرمسعود ناصری دبیر انجمن فرهنگ و سیاست درباره این بیانیه به خبرنگار ایلنا می‌گوید: متاسفانه اعضای یک تشکل خاص در دانشگاه بدون اجازه یک‌سری عکس از دانشجویان گرفتند و حالا مصاحبه می‌کنند و می‌گویند این تصاویر را منتشر خواهند کرد. درست است که سیگار کشیدن در دانشگاه ممنوع است، اما عکس گرفتن بدون اجازه و انتشار تصاویر خصوصی دانشجویان هم قانونی نیست.

اتحادیه دانشجویی انجمن فرهنگ و سیاست دانشگاه امیرکبیر انجمن اسلامی دانشگاه امیرکبیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر