کد خبر: 380438 A

دادستان زاهدان خبر داد؛

ایلنا: دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: موضوع کلاهبرداری میلیاردی در زمینه خودرو در جنوب سیستان و بلوچستان در دست پیگیری قرار دارد.

به گزارش ایلنا، محمد مرزیه در تشریح جزئیات چند پرونده قضایی در سیستان و بلوچستان گفت: اعلام جرم دادستانی زاهدان علیه علیرضا بندانی رئیس دانشگاه سیستان و بلوچستان صحت دارد، وی به دلیل اقداماتی که در دانشگاه رخ داده، فعلا متهم هستند.

او در زمینه موضوع کلاهبرداری میلیاردی در زمینه خودرو در جنوب سیستان و بلوچستان که در فضاهای مجازی در حال انتشار است، گفت: این موضوع نیز در دست پیگیری است.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان ادامه داد: از هفته قبل در جریان این موضوع قرار گرفتیم و با دادستان چابهار صحبت کردیم و وی پرونده را به پلیس امنیت و اطلاعات چابهار ارجاع داده‌اند، تا اولا از صحت و سقم موضوع آگاه شوند، و دوما اگر صحت دارد و کلاهبرداری شده اقدامات قضایی لازم را انجام دهند. صحت و سقم موضوع همچنان در دست بررسی قرار دارد.

دادستان عمومی و انقلاب زاهدان با اشاره به جزئیات پرونده گمرک چابهار نیز گفت: این پرونده در بحث گمرک چابهار بود که به شعبه ۱۰۱ دادگاه ارسال شده است و در حال رسیدگی قرار دارد و امیدواریم تمام اموالی را که از طریق رشوه و قاچاق و اختلاس به دست آورده‌اند به نفع دولت ضبط شود.

قوه قضاییه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر