کد خبر: 382035 A

فرمانده نیروی هوایی ارتش:

ایلنا: فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: بیداری و مقاومت مردمی می‌تواند مانع بزرگی در مقابل حربه دشمنان باشد زیرا پشتیبانی مردمی همواره توانسته انقلاب ما را از تنگناهای تاریخی عبور دهد.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان حسن شاه‌صفی با حضور در دانشگاه هوایی شهید ستاری و بازدید از دانشکده‌های مختلف این دانشگاه، از نزدیک در جریان روند پیشرفت آموزش‌های نظامی، علمی، ابداعات جدید در عرصه‌های تجهیزات نظامی و فنی و مهندسی قرار گرفت.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در جمع فرماندهان و اساتید این دانشگاه با اشاره به سخنان اخیر فرماندهی معظم کل قوا مبنی بر ایستادگی و تبعیت نکردن از جبهه استکبار گفت: با توکل به خداوند متعال نیروی الهی هوایی در مقابل نفوذ دشمن همچون گذشته مقاوم و محکم ایستاده است.

او با اشاره به تلاش‌ها و برنامه‌‌ریزی‌های گسترده استکبار و ایادی آن‌ها برای نفوذ به مراکز حساس، به ویژه مراکز نظامی اظهار داشت: مهم‌ترین وظیفهٔ کنونی ما مسئولان این است که در هر شرایطی به تبیین و روشنگری فرامین رهبر معظم انقلاب در بین دانشجویان و جوانان بپردازیم.

شاه‌صفی ضمن توصیه انتقال تجربیات فرماندهان و اساتید به نسل جوان تصریح کرد: پرهیز از فرصت سوزی، برنامه ریزی مناسب، آینده نگری و به کارگیری تجربیات تلخ و شیرین حوادث انقلاب اسلامی باید برای نسل حال و آینده جزء اصلی‌ترین برنامه‌های پیش رو قرار گیرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به شیطنت‌های مکرر آمریکا از طریق رژیم‌های مرتجع منطقه گفت: در مقابل این حربه دشمنان، بیداری و مقاومت مردمی می‌تواند مانع بزرگی باشد زیرا پشتیبانی مردمی همواره توانسته انقلاب ما را از تنگناهای تاریخی عبور دهد.

امیر شاه صفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر