کد خبر: 391040 A

در پیامی؛

ایلنا: رییس‌ جمهوری در پیامی شهادت عباسعلی فیض از جانبازان دوران دفاع مقدس را به دوستان و همرزمان، مردم شهیدپرور سرخه و به ویژه خانواده این شهید گرانقدر تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام حسن روحانی در این پیام اظهار داشت: این شهید سرافراز که نشان و افتخار جانبازی در دوران دفاع مقدس را بر سینه دریاوار خود داشت، سال‌ها درد و رنج ناشی از جراحات جنگ تحمیلی را تحمل کرد و با مجاهدت در راه گسترش ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس نظام و انقلاب، نام خود را در فرهنگ ایثار و شهادت جاودانه ساخت. 

متن پیام رییس جمهوری به این شرح است: 

بسم‌الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن یَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

 (احزاب، آیه ۲۳) 

مردم شریف و قدر‌شناس سرخه

بار دیگر مجاهدی از یادگاران دوران دفاع مقدس و دلداده‌ای از مشتاقان خاندان عصمت و طهارت (ع)، دعوت حق را لبیک گفت و عاشقانه به لقاء الله پیوست. 

شهید سرافراز عباسعلی فیض که نشان و افتخار جانبازی در دوران دفاع مقدس را بر سینه دریاوار خود داشت، سال‌ها درد و رنج ناشی از جراحات جنگ تحمیلی را تحمل کرد و با مجاهدت در راه گسترش ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس نظام و انقلاب، نام خود را در فرهنگ ایثار و شهادت جاودانه ساخت. 

این شهید والامقام از خیل شهدایی است که عالمانه قدم در این راه نورانی نهاد و با بهره‌مندی از طراوت و نشاط سرچشمه همیشه جوشان جهاد و شهادت، به قله‌های رفیع افتخار و سربلندی نایل آمد، یقیناً ثمره تلاش و مجاهدت آن دلاور عرصه صبر و ایثار، برگ زرینی است که در پرونده آنجانباز شهید برای همیشه خواهد درخشید. 

اینجانب ضمن تسلیت فقدان آن شهید عزیز به دوستان و همرزمان، مردم شهیدپرور سرخه و بویژه خانواده محترم ایشان؛ از درگاه خداوند متعال برای آن سفر کرده علو درجات و همجواری با همرزمان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم. 

حسن روحانی
رییس‌ جمهوری اسلامی ایران

حسن روحانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر