کد خبر: 391086 A

ایلنا: اعضای مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با صدور بیانیه‌ای، از همراهی نمایندگان با رئیس جمهوری در سفر به کرمانشاه، خبر دادند.

به گزارش ایلنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به سفر جناب آقای دکتر حسن روحانی و هیات محترم دولت به استان قهرمان و شهیدپرور کرمانشاه، به اطلاع مردم شریف می‌رساند که در پی اعتراض مشروط نمایندگان شما در مجلس شورای اسلامی به عدم تامین برخی از مطالبات بحق مردم شریف استان کرمانشاه (تکمیل راه آهن غرب کشور تا خسروی و تصویب منطقه آزاد تجاری قصرشیرین و منطقه ویژه اقتصادی اورامانات) به عدم همراهی تا تامین و فراهم شدن خواسته‌های بحق مردم شریف استان به اطلاع می‌رساند:

۱- طی تماس‌ها و قول‌های مساعدی که از سوی نماینده محترم دولت با مجمع نمایندگان به عمل آمده، تعهد دولتمردان به محقق شدن مطالبات (تحقق راه آهن غرب کشور تا خسروی، تصویب منطقه آزاد تجاری قصرشیرین و منطقه ویژه اقتصادی اورامانات) مورد بررسی قرار گرفته است.

۲- تخصیص اعتبارات لازم برای تکمیل طرح‌های مصوب سفرمقام معظم رهبری به استان و مصوبات سفرهای دولت‌های قبلی معمول خواهد شد.

۳- تحقق نظرات و خواسته ائمه محترم جمعه و فرمانداران محترم شهرستان‌های استان برای رفع مشکلات مردم شهرستان‌ها در این سفر که به عنوان تقاضای جمعی مقامات مذکور با نمایندگان تنظیم شده است، مورد تاکید است.

۴- از آحاد ملت شریف استان کرمانشاه که به فرمایش مقام معظم رهبری «کرمانشاه سینه ستبر و چهره زیبای ایران اسلامی است» و مه‌مان نوازی مردم این دیار زبانزد خاص و عام بوده، دعوت می‌کنیم که در روز یکشنبه ۲۷ تیر ماه از ریاست محترم جمهوری و هیات همراه استقبال شایسته‌ای به عمل آورند.

در پایان از تمامی مردم شریف استان بخصوص ائمه جمعه که در خطبه‌های نماز جمعه این هفته از مطالبات مردم که از سوی نمایندگان آنان بیان شده است، دفاع کردند و همچنین تمام فرهیختگان اصحاب رسانه و تمامی دلسوزان استان که ترغیب به مطالبه‌گری و حضور آگاهانه همراهی نموده‌اند، تقدیر و تشکر به عمل می‌آوریم.

حسن سلیمانی
دبیر مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس دهم

مجمع نمایندگان استان کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر