کد خبر: 392598 A

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد؛

ایلنا: سخنگوی فراکسیون امید با اشاره به برگزاری نخستین نشست هیات رییسه دائم این فراکسیون، ترکیب هیات رییسه را اعلام کرد.

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به برگزاری اولین نشست هیات رییسه فراکسیون امید در ساعت ۱۲ ظهر امروز اعلام کرد: در نشست امروز بدون رای‌گیری و به صورت اجماعی درباره سِمت‌ اعضای هیات رییسه فراکسیون امید نتیجه‌گیری شد که بر این اساس، فارغ از آقای عارف که پیش از این به‌عنوان رییس فراکسیون انتخاب شده بودند، آقایان محمدرضا تابش و عبدالکریم حسین‌زاده به‌عنوان نواب رییس انتخاب شدند.

او با اشاره به انتخاب خود به‌عنوان سخنگوی فراکسیون امید گفت: مسعود پزشکیان، محمود صادقی و مصطفی کواکبیان به‌عنوان دبیران هیات رییسه فراکسیون امید و همچنین خانم فاطمه سعیدی و آقای محمد فیضی نیز به‌عنوان دو ناظر هیات رییسه برگزیده شدند.

سخنگوی فراکسیون امید همچنین با تاکید بر اولویت‌ها و منافع فراکسیون در تصمیم‌گیری درباره سمت اعضای هیات رییسه این فراکسیون یادآور شد: قطعاً برنامه‌های فراکسیون در راستای منافع ملی و خواست مردم است. به هر حال اکثر منتخبان مردم در انتخابات مجلس از لیست امید بودند و مردم در این انتخابات پیام خود را داده‌اند.

نماینده مردم شیراز در مجلس دهم با تاکید بر این‌که تمامی انتقادها از عملکرد فراکسیون در جریان انتخابات هیات رییسه مجلس و همچنین هیات رییسه کمیسیون‌های تخصصی ناشی از دلسوزی و علاقه مردم به فراکسیون امید بوده است، تصریح کرد: از این پس هیات رییسه مجلس به صورت هفتگی، شورای مرکزی فراکسیون امید به صورت یک هفته در میان و مجمع عمومی فراکسیون نیز به صورت ماهانه تشکیل جلسه خواهند داد.

بهرام پارسایی فراکسیون امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر