کد خبر: 398089 A

لاریجانی در پاسخ به تذکر دو نماینده:

ایلنا: رئیس مجلس شورای اسلامی از قوه قضائیه خواست اخبار نامربوط منتشره در مورد بازداشت کاظم جلالی، رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس را پیگیری کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایلنا، در جریان نشست علنی امروز مجلس دو نفر از نمایندگان در تذکرهای جداگانه نسبت به انتشار خبرهایی درباره بازداشت کاظم جلالی به دلیل مسائل مالی و پادرمیانی رییس مجلس برای آزادی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس، انتقاد کردند و خواستار رسیدگی به این مسئله شدند.

نادر قاضی‌پور در این راستا، اعلام کرد: در روزهای اخیر یکی از نمایندگان مورد هجمه رسانه‌های ضدانقلاب قرار گرفت و لازم است از حیثیت این نماینده انقلابی دفاع کنیم؛ چرا که آقای جلالی در طول ادوار مختلف مجلس از اقشار محروم دفاع و حمایت کرده است.

علی لاریجانی رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر، گفت: این تذکر شما کاملاً ‌بجاست، در این زمینه بداخلاقی صورت گرفت. قوه قضائیه باید به این موضوع رسیدگی کند. به آنها هم گفته شده که موضوع را رسیدگی کنند؛ چرا که این کار خیلی زشتی بود.

به گزارش ایلنا، مهرداد لاهوتی نیز در اظهاراتی در همین رابطه گفت: در مورد آقای جلالی کار بدی انجام شده اما متأسفانه برخوردی صورت نگرفته است.

لاریجانی در پاسخ به اظهارات این نماینده مردم لنگرود نیز تصریح کرد: کار زشتی انجام دادند. ما این موضوع را پیگیری کردیم و باید با سایتی که این حرف نامربوط را زده برخورد شود. ما حتماً ‌از ایشان دفاع خواهیم کرد.

كاظم جلالی نشست علنی مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر