کد خبر: 398317 A

محسنی اژه‌ای در نشست خبری:

ایلنا: سخنگوی دستگاه قضا درپاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت بازداشت حسن عباسی، از آزادی او در پی تامین قرار وثیقه خبر داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در جریان نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوالی درخصوص بازداشت حسن عباسی، گفت: او نسبت به نیروهای نظامی ما مطلبی را گفته بود که بعدا عذرخواهی کرد و از طرف برخی امرای ارتش هم عذرخواهی او مورد قبول واقع شد.

سخنگوی قوه قضاییه اضافه کرد: باید بدانیم مسئله نظامی هر کشوری که به امنیت آن کشور و مسئله حیاتی آن کشور بر بخورد، چیز ساده‌ای نیست.

قائم مقام دستگاه قضا خاطرنشان کرد: حسن عباسی هم مطلبی داشت و بر این اساس برخی نیروهای مسلح ما، اعم از ارتش و غیرارتش، باتوجه به خدمات خیلی مهم ارتش جمهوری اسلامی از اول انقلاب تا الان عکس‌العملی داشتند و از طرف سپاه و ارتش اجازه ندادند، دشمن از مطلبی که چند سال پیش مطرح شده بود، سواستفاده کنند.

سخنگوی دستگاه قضا ادامه داد: دادسرای نظامی ایشان را دعوت کرده و با توجه به توضیح‌های او قراری صادر کرد. ابتدا قرار وثیقه صادر شد و همان‌جا هم کسی حاضر بوده که وثیقه را بسپارد، اما خود ایشان نمی‌پذیرد و با این شرایط باید به زندان می‌رفت.

محسنی اژه‌ای در پایان تصریح کرد: قرار وثیقه صادر شده، تامین نشده است و به این دلیل آقای عباسی بازداشت شد. البته دیشب هم بعد از اینکه این قرار را تامین کردند، عباسی آزاد شد.

حسن عباسی غلامحسین محسنی‌ اژه‌ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر