کد خبر: 398360 A

ایلنا: وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار با تبریک این روز به همه خبرنگاران ایران اسلامی و پاسداشت یاد و خاطره خبرنگاران شهید و تکریم از همه خبرنگاران به ویژه خبرنگاران حوزه دفاعی که پیام رسان اقتدار دفاعی و تحکیم بخش امنیت ملی هستند، خبرنگاران را چشمان همیشه بیدار، تیزبین و امین مردم و نظام توصیف کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل تبلیغات دفاعی وزارت دفاع،  در پیام سردار دهقان با اشاره به رسالت خبرنگاران در گذر موفق از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب، تصریح شده است: امروز همه ما وظیفه داریم با عقلانیت در افکار، اعتدال در رفتار و توجه به خواسته ها، آرمان ها و اهداف جامعه ، هم فکری ، همکاری و هم افزایی را ارتقاء بخشیم.

حفظ وحدت و انسجام ملی، اعتدال و میانه‌روی، اخلاق و ادب و قانون‌گرایی و مبارزه ریشه‌ای با فساد از نیازمندی‌های حیاتی امروز جامعه ماست که باید خبرنگاران در ترویج و نهادینه سازی آن یار و همراه قوای سه‌گانه و سایر دستگاه‌های ذیربط باشند.

افزایش تعامل میان رسانه و دولت و خبرنگاران با مسئولان از دیگر ضرورت‌های امروز جامعه است که بدون کمک و همراهی رسانه ها نمی توان به اهداف و چشم‌اندازهای توسعه دست یافت.

امروز باید با بهره‌برداری هدفمند و هوشمندانه از قدرت نرم که یکی از ابزار اصلی آن رسانه است و مکمل قدرت سخت به شمار می رود امنیتی بومی و پایدار و پیشرفت و تعالی کشور را رقم زد و این مهم با حمایت از خبرنگاران به عنوان رکن اصلی این عرصه قابلیت تحقق دارد.

در بخش پایانی پیام وزیر دفاع یاد و خاطره خبرنگاران شهید عرصه ایثار و مقاومت شهیدان رهبر، صارمی، افشار و خبرنگار آزاده در بند رژیم صهیونیستی کاظم اخوان و همه شهیدان این وادی افتخارآمیز گرامی داشته شده است.

سردار حسین دهقان روز خبرنگار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر