کد خبر: 404624 A

وزیر دفاع پیش از خطبه‌های نماز جمعه اصفهان:

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: همبستگی ملت و دولت از مهمترین سرمایه‌های سیاسی کشور است و با برخورداری از این سرمایه، همه باید به اقتدار، امنیت و پیشرفت ایران کمک کنیم.

به گزارش ایلنا، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پیش از خطبه‌های نماز جمعه اصفهان افزود: دستیابی به همبستگی ملت و دولت، تنها در سایه قدرت میسر است و افزایش قدرت جز در سایه اتحاد، همدلی و هم افزایی امکان‌پذیر نیست.

او اظهار داشت: هدف و تلاش جمهوری اسلامی ایران، ثبات جهانی و برقراری صلح و آرامش برای همه ملت‌هاست.

سردار دهقان گفت: امنیت جهان هدف جریان‌های تروریستی قرار گرفته است و همه مردم دنیا نگران فعالیت این گروه‌های تروریستی هستند.

او اضافه کرد: این جریان‌های تروریستی که توسط آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای عربی ایجاد شده‌اند، امنیت جهانی را به خطر انداخته‌اند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره به جایگاه جمهوری اسلامی به عنوان کشور و عنصری تاثیرگذار در معادلات سیاسی جهان و منطقه، گفت: این جایگاه در پرتو همبستگی، اتحاد ملی و انسجام برخاسته از هدایت رهبری انقلاب حاصل شده است.

عضو کابینه دولت یازدهم تصریح کرد: این سرمایه عظیم موجب برقراری صلح، امنیت و اقتدار ملی در زمینه‌های مختلف شده است.

سردار دهقان بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران با برخورداری از پشتوانه‌های عظیم مردمی، ثبات و استقلال ملی قادر به مدیریت بحران‌های منطقه و جهان است.

او افزود: جهانیان پذیرفته‌اند که ایران عنصری تاثیرگذار و نقش‌آفرین در معادلات سیاسی منطقه و جهان است و این سرمایه‌ای عظیم در دست ملت و مسئولان نظام جمهوری اسلامی محسوب می‌شود.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح صبح دیروز (پنجشنبه) به منظور شرکت در شورای اداری و بهره‌برداری از چند طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی و فرهنگی به اصفهان سفر کرده است.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح سردار حسین دهقان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر