کد خبر: 404680 A

جهانگیری:

ایلنا: معاون اول رییس جمهور طی یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود تاکید کرد : از اولویت های اساسی دولت تدبیر و امید به رغم محدودیت‌های مالی و بودجه‌ای، نوسازی شبکه حمل و نقل زمینی، ریلی و هوایی کشور است.

به گزارش ایلنا، در یادداشت اینستاگرامی اسحاق جهانگیری آمده است: عصر دیروز پس از افتتاح دو طرح مهم صنعتی و شرکت در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان سمنان، در بازگشت به تهران با قطار به رسم ادب به دیدار هموطنان عزیز مسافر که عده ای از آنها از زائران بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) بودند، رفتم.

لطف و محبت مردم خونگرم و دوست داشتنی ایران به خادمان خود انرژی بخش بوده و خستگی را از تن می زداید. عده ای از هم میهنان ضمن حمایت از دولت، خواستار ابلاغ سلام آنها به آقای دکتر روحانی رئیس جمهور بودند. برخی نیز درخواست هایی برای رفع مشکلات کاری و شخصی داشتند. در این میان عده ای هم از کیفیت پائین خدماتی که در قطارها ارائه می شود به ویژه سیستم تهویه آنها گله مند بودند که قابل درک است.

متاسفانه در سال های گذشته اقدام اساسی برای نوسازی سیستم حمل و نقل کشور نشده و شرایط تحریم های ظالمانه نیز وضع را بدتر کرده بود. در این ارتباط از اولویت های اساسی دولت تدبیر و امید به رغم محدودیت های مالی و بودجه ای، نوسازی شبکه حمل و نقل زمینی، ریلی و هوایی کشور است که امیدوارم با عملیاتی شدن طرح های دولت در این زمینه بتوانیم موجبات رضایت مردم شریف ایران را فراهم کنیم. همچنین جا دارد از کارکنان خدوم و زحمت کش قطار مشهد- تهران که در ساعت ١٨:٣٠ در ایستگاه سمنان به جمع آنها پیوستیم و برای شان ایجاد زحمت کردیم، قدردانی کنم.

اسحاق جهانگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر