کد خبر: 404804 A

کدخدایی:

ایلنا: سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد :اگر ما اتحاد امت اسلامی را داشته باشیم استکبار جهانی علیرغم همه توانمندی ظاهری نمی‌تواند خدشه‌ا‌ی به اتحاد مردم مسلمان وارد کند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، عباسعلی کدخدایی پس از بازدید از نمایشگاه عکس «به‌نام زیتون» با حضور در جمع خبرنگاران گفت: مقاومت در همه عرصه‌ها برای ما ارزشمند است و به پاس تشکر و قدردانی از دوستانی که در جبهه مقاومت سوریه مشغول فعالیت هستند، گوشه کوچکی از این مقاومت توسط آقای مرادی یکی از عکاسان ما به تصویر کشیده شده است.

وی با تاکید بر اینکه بیان و نشر این تصاویر در جوامعی که دسترسی ندارند تا مقاومت را از نزدیک لمس کنند، کار ارزشمندی است، اظهار داشت: مقاومت و نتیجه آن که رهبری نیز بر آن تاکید دارند، این است که اگر ما اتحاد امت اسلامی را داشته باشیم استکبار جهانی علیرغم همه توانمندی ظاهری نمی‌تواند خدشه‌ا‌ی به اتحاد مردم مسلمان وارد کند.

سخنگوی شورای نگهبان تاکید کرد: مقاومت در سوریه نشانی از این اتحاد است و از این جهت هم قابل تقدیر است که همه کشورهای اسلامی و مردم آنها و مخالفان استکبار و ظلم یکپارچه در سوریه گرد هم آمدند و جنایت‌های استکبار جهانی در برخی اذناب منطقه‌ای آنها مقاومت می‌کنند.

کدخدایی در مورد نقش هنرمندان در پیروزی مقاومت اظهار داشت: در هر صحنه‌ای، چه خوشحال‌کننده و چه تاسف‌بار برای انتقال آن نیازمند نشر اخبار و اطلاع‌رسانی دقیق هستیم در حوزه‌های هنر هم همچنان که رسانه‌ها می‌توانند اخبار را منتشر کنند، هنرمند هم می‌تواند با هنرمندی خود در حوزه‌های تصویری و غیرتصویری این پیام مقاومت و پیروزی و استقامت مردم را به دیگران منتقل کند.

وی افزود: در أین نمایشگاه شاید با تصویربرداری از عکس‌های ظاهرا ساده پیام مقاومت را به هر فردی که آن را تماشا کند منتقل می‌کند و می‌تواند در اتحاد مردم هم موثر باشد.

عباسعلی کدخدایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر