کد خبر: 405082 A

در دیدار نهاوندیان مطرح شد؛

ایلنا: حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی در دیدار رییس دفتر رییس جمهوری با ابلاغ سلام به دکتر روحانی و تقدیر از اقدامات و تلاش‌های انجام شده در سه سال گذشته، برای مسئولین و دولتمردان آرزوی توفیق خدمت بیشتر کرد.

به گزارش ایلنا، این مرجع عالیقدر تقلید افزودند: اگر در تمام کارها رضایت خداوند و امام زمان (عج) در نظر باشد، شک نکنید که در تمام اقدامات موفق خواهید بود.

حضرت آیت الله وحید خراسانی اظهارداشتند: خدمت به مردم با نیت خیر و در راستای جلب رضایت اهل بیت(ع) به عنوان اصول اصلی دولت در تمامی برنامه ریزی‌ها و اقدامات باید مدنظر باشد. اگر مسئولان بیش از پیش رابطه خود را با خداوند و امام زمان (عج) تقویت کنند، حتما در برابر همه مشکلات پیروز و موفق خواهند بود و هیچ مشکلی در برابر این دو کلمه تاب مقاومت نخواهد داشت.

محمد نهاوندیان نیز در این دیدار که به مناسبت هفته دولت انجام شد، گزارشی از تلاشها، اقدامات و خدمات دولت تدبیر و امید در حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی ارایه داد.

 رییس دفتر رییس جمهوری با ابلاغ سلام دکتر روحانی به اهتمام و توجه ویژه دولت به حل و رفع ریشه ای مشکلات و معضلات مردم و کشور اشاره و تصریح کرد: دولت با هدف تسهیل و تسریع مسیر پیشرفت کشور مجموعه برنامه ها و اقداماتی را برنامه ریزی کرد که در نتیجه آنها همزمان با تلاش برای رفع محدودیتهای اعمال شده در تعامل کشور با جهان، در داخل نیز با برنامه ریزی دقیق انجام شده، نرخ تورم بالای 40 درصد مهار شده و رکود و نرخ رشد منفی رفع شدند.

نهاوندیان خاطرنشان ساخت: با آرامش و ثبات ایجاد شده در کشور، زمینه برای رونق اقتصادی در کشور از هر زمان دیگری مهیاتر است.

آیت‌الله وحید خراسانی سفر نهاوندیان به قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر