کد خبر: 405700 A

ایلنا: وزیر دادگستری گفت: امام راحل و یارانش با طراحی و عکس‌العمل مناسب کشور را از وجود دشمنان نجات دادند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام پورمحمدی در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید رحیمی خرم‌آباد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در واکنش به نامه علی مطهری اظهار کرد: امام راحل به ما یاد داد که در زمین دشمن بازی نکنیم و صحنه مبارزه را ما تعیین می‌کنیم و خودمان نقشه بکشیم.

وی تصریح کرد: در صحنه‌های گذشته و در دفاع از انقلاب و کشور امام راحل و یارانش بودند که با طراحی و عکس‌العمل مناسب و پیروی از دستورات و فرامین الهی توانستیم کشور را از دشمنی و شر دشمنان، صهیونیست‌ها و منافقین نجات دهیم.

وزیر دادگستری گفت: در رابطه با نامه آقای مطهری حرف‌های خود را زدیم و صحبت‌های امروز پاسخی جدی برای او بود.

پورمحمدی یادآور شد: ما نیز راه را ادامه خواهیم داد و در زمین دشمن بازی نخواهیم کرد.

مسعود رجوی به دست منافقان کشته شده است

پورمحمدی افزود: منافقان آنقدر خبیث و لعین هستند که حتی فرمانده تروریست خود را نیز می کشند و سپس عنوان می کنند رجوی کشته شد و به هم تسلیت می گویند.

وی اظهار کرد: سوال ما اینست که رجوی کجا کشته شد، کجا مرد و قبرش کجاست؟

وزیر دادگستری اضافه کرد: منافقان حاضر هستند برای اینکه به جنایت ها و توطئه های خود ادامه دهند کثیف ترین نقشه ها را اجرا کنند و حاضرند رئیس خود را زنده بگور کنند تا برای یک روز بیشتر به جنایت های خود ادامه دهند.

حجت الاسلام و المسلمین پور محمدی افزود: منافقان دست از خیانت خود برنداشته اند و در خصوص هسته ای به دروغ علیه ملت ایران پرونده سازی کردند چراکه از همان ابتدا، جاسوس صدام و سپس جاسوس آمریکا و اسرائیل شدند.

وی همچنین تصریح کرد: منافقان هنوز به مجازات و قهر این ملت گرفتار نشده و سزای اعمال خود را ندیده اند.

به گفته وی شهیدان رجایی و باهنر نزد ملت ایران با عزت بوده و منافقان مورد لعن و نفرین ملت و زیر سلطه استکبار هستند.

وزیر دادگستری یادآور شد: ۴۰ سال است که منافقان علیه ملت ایران خیانت می کنند و بزرگان و فرزندان این کشور را به خاک و خون می کشند.

حجت الاسلام با بیان اینکه منافقان روزی با صدام ملعون پیوند خوردند و هزاران نفر از مردم ایران را با جاسوسی های خود به شهادت رساندند ، ادامه داد: در واقع آنها با این اقدام خود برخی از عملیات رزمندگان ما را ناکام و فرزندان و دلیران مملکت را شهید کردند.

وزیر دادگستری اضافه کرد: در نهایت نیز در عملیات فروغ جاویدان به لطف خدا بخشی از آنها تار و مار شدند و مابقی به آغوش اربابان خود بازگشتند.

وی تصریح کرد: هرچقدر پرونده امام و شهدا پاک و طاهر است به همان اندازه پرونده منافقان مملو از خیانت و جنایت بوده که نمونه بارز آن پرونده سازی هسته ای بود که ۱۲ سال مردم ایران را با مشکل و فشارهای اقتصادی روبه رو ساختند.

وی همچنین با بیان اینکه ۱۴ هزار میلیارد تومان طرح در لرستان در حال اقدام است، افزود: اقدامات جهشی قابل قبولی در لرستان آغاز شده که انتظار می رود ادامه داشته باشد.

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی علی مطهری نامه مطهری به پورمحمدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر