کد خبر: 412519 A

رییس ستاد کل نیروهای مسلح:

ایلنا: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آزمایش‌های نظامی کشورمان بر اساس جدول زمان‌بندی شده ادامه می‌یابد و غیرقابل تغییر است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سردار سرلشکر محمدحسین باقری در مراسم رژه نیروهای مسلح کشورمان به مناسبت گرامیداشت سی و ششمن سالگرد دفاع مقدس با بیان اینکه آزمایش‌های نظامی کشورمان بر اساس جدول زمان‌بندی شده ادامه می‌یابد و غیرقابل تغییر است.

او با بیان اینکه هرگاه صلاح بدانیم آنها را رسانه‌ای می‌کنیم، خاطرنشان کرد: ما باید آماده باشیم و در مقابل هیچ تهدیدی غافلگیر نشویم.

سرلشکر باقری به تجربه دفاع مقدس اشاره و تصریح کرد که این تجربه به ما آموخت که باید با اشراف اطلاعاتی مراقب غافلگیری‌های دشمن باشیم. به همین دلیل همه اقدامات تحرکات دشمن به‌طور کامل از سوی کشورمان رصد خواهد داشت که بر این اساس می‌توانیم حرکات دشمن از قبل پیش‌بینی کنیم.

رییس ستادکل نیروهای مسلح کشورمان وجود زعامت ولی امر مسلمین را افتخاری برای نیروهای مسلح دانست و گفت: همه نیروهای مسلح کشور برای دفاع از اسلام در حال اهتمام هستند.

او با تاکید بر اینکه ایران هیچگاه آغازگر جنگی نبوده است، متذکر شد: ملت ایران صلح  طلب و مسالمت‌جو هستند؛ با اینهمه دفاع مقدس ملت ایران باید عبرت کسانی باشد که از صدام حمایت کردند و به او پول و سلاح دادند. آنها باید بفهمند ایران به آنها رافت نشان داده و هیچگاه وارد مجادله با ایران نشوند.

سرلشکر باقری به توانایی رزمندگان کشور اشاره و تاکید کرد: نیروهای ما در همان تحریم‌های استکبار آموزش دیده اند و می‌دانند چگونه روی پای‌شان بایستند و دشمن را شکست بدهند.

رییس ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: دشمنان از توانمندی این ملت و محور مقاومت دچار وحشت راهبردی شده است لذا با خرید انواع تسلیحاتی، تربیت و حمایت تروریست‌ها و دغل‌بازی تلاش می‌کنند با محدودیت‌ها و فشارها را بر محور مقاومت افزایش دهند و با نگرانی در پی جلوگیری از الگوبرداری کشورهای منطقه از جمهوری اسلامی ایران هستیم.

سرلشکر باقری گفت: هدف نهایی آمریکا و رژیم صهیونیستی و و سایر حامیان تروریست‌های تکفیری در جنگ‌های تکفیری و نیابتی و فتنه‌های تروریستی نابودی زیرساخت کشورهای اسلامی مانند سوریه، عراق و حذف آنها از محور مقاومت و ایجاد نوعی احساس نیاز و ضرورت اتکا به آمریکا است، از بین بردن محور مقاومت، از بین بردن محور مقاومت ایران، سوریه و لبنان را در راستای منافع رژیم صهیونیستی دنبال می‌کنند و در نهایت به دنبال مقابله با افزایش نفوذ و توسعه محور مقاومت هستند که به فضل الهی تحقق نمی‌یابد.

هفته دفاع مقدس سرلشکر باقری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر