کد خبر: 414094 A

علوی در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان:

ایلنا: وزیر اطلاعات گفت: اختلاف و تفرقه میان مدیران باعث ناامیدی و تضعیف روحیه مردم می‌شود.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام‌ سید محمود علوی صبح امروز (۵ مهر ۹۵) در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار کرد: در حال حاضر دنیا نسبت به امنیت حاکم بر جمهوری اسلامی معترف و متعجب بوده و در برنامه‌هایی که با مسئولان سرویس‌های اطلاعاتی خارجی مذاکره می‌شود کشورها به دنبال راز و رمز امنیت جمهوری اسلامی هستند.

وی ادامه داد: امروز همدلی، هماهنگی و فهم مشترک بین دستگاه‌های موثر در مقوله امنیت شامل وزارت کشور، شورای امنیت، شورای تامین استان‌ها، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی وجود دارد که این مهم موجب امنیت کشور شده است.

وزیر اطلاعات حفظ امنیت کشور را مسئله‌ای بسیار مهم دانسته و خاطرنشان کرد: با همدلی بین دستگاه‌های مرتبط با امنیت علاوه بر تحقق این مهم، آرامش نیز در جامعه ایجاد شده است.

وی با اشاره به اهمیت و جایگاه نمایندگی ولی فقیه در استان خاطرنشان کرد: نقش نماینده ولی فقیه و تاثیر وی در ائمه جمعه استان، اقدامات استاندار و فرمانداران تعیین کننده بوده و چنانچه همدلی میان مجموعه استان حاصل شود، توسعه و پیشرفت نیز محقق خواهد شد.

علوی با تاکید بر حفظ وحدت مسئولان اضافه کرد: اختلاف و تفرقه میان مدیران باعث ناامیدی و تضعیف روحیه مردم می‌شود.

به گفته حجت‌الاسلام‌والمسلمین علوی مردم لرستان مردمانی کم توقع و قدرشناس هستند و مسئولان باید تمام توان خود را برای خدمت به این استان به کار گیرند.

نماینده ولی فقیه در استان حجت الاسلام میرعمادی امام جمعه خرم آباد و همچنین استاندار  لرستان، بازوند در توضیحاتی مبسوط خدمات سیستم اطلاعاتی و نعمت امنیت موجود در کشور را ستودند و این مهم را از خدمات ارزشمند سربازان گمنام امام زمان(عج) برشمردند.

وزير اطلاعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر