کد خبر: 416581 A

سخنگوی فراکسیون امید به ایلنا خبر داد؛

ایلنا: سخنگوی فراکسیون امید در مجلس دهم گفت: قرار است در نخستین جلسه شورای مرکزی که روز یکشنبه دو هفته آینده برگزار می‌شود، نامزدهای حضور در این شورا معرفی می‌شوند و با رای‌گیری این سه نفر انتخاب خواهند شد.

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا با اشاره به برگزاری نشست صبح امروز هیات رییسه فراکسیون امید، اعلام کرد: دراین نشست درباره موضوع برگزاری مسابقه فوتبال ملی در روز تاسوعای حسینی وموضع‌گیری‌هایی که انجام شده، صحبت‌هایی مطرح شد.

سخنگوی فراکسیون امید در مجلس دهم با اشاره به نظر این فراکسیون در این باره، گفت: می‌توان بجای واکنش‌های منفی و سلبی، در حاشیه بازی عزاداری مذهبی یکصدهزار نفره برگزار کرد که قطعاً بازتاب خوبی خواهد داشت و بهتر است با مدیریت مدبرانه درعین حال که آن‌ها را برای برگزاری این مراسم مذهبی در ورزشگاه آزادی ترغیب می‌کنیم، مانع از رنجش ورزشکاران و ورزش‌دوستان شویم.

او همچنین با اشاره به معرفی اعضای شورایعالی سیاستگذای اصلاح‌طلبان گفت: باتوجه به این‌که قرار است سه نفر از اعضای فراکسیون امید در این شورا حضور یابند، در نشست امروز در این باره صحبت‌هایی مطرح شد و قرار است در نخستین جلسه شورای مرکزی که روز یکشنبه دو هفته آینده برگزار می‌شود، نامزدهای حضور در این شورا معرفی می‌شوند و با رای‌گیری این سه نفر انتخاب خواهند شد.

عضو هیات رییسه فراکسیون امید خاطرنشان کرد: دو نفر از اعضای فراکسیون که هم‌اکنون در شورای‌عالی حضور دارند، از سهمیه سه نفره فراکسیون استفاده نمی‌کنند که بر این اساس، دکتر عارف به‌عنوان رییس شورایعالی و همچنین محمود صادقی به‌عنوان دبیرکل انجمن مدرسین دانشگاه‌ها در شورایعالی حضور خواهند داشت.

نماینده اصلاح‌طلب مردم شیراز در مجلس دهم با بیان این‌که در بخش دیگری نشست فراکسیون امید به موضوع مخالفت با برگزاری کنسرت‌ها اشاره شد، خاطرنشان کرد: مردم فقط نیازمند کار و غذا نیستند و وضعیت نشاط روحی و عاطفی جامعه نیز اهمیت بسیاری دارد و باتوجه به این‌که آمار افسردگی و خودکشی ناشی از آن در جامعه بسیار نگران‌کننده است، یکی از راه‌های بازگرداندن نشاط به جامعه برگزاری کنسرت‌های موسیقی و هنری است که هیچ تعارضی با دین ما ندارد.

پارسایی در پایان یادآور شد: آن‌چه مسلم است، قطعاً هنرمندان نیز رعایت اصول را خواهند کرد اما اگر برخورد سلبی با این عزیزان صورت گیرد، آن‌ها را به سمت فعالیت‌های زیرزمینی سوق خواهیم داد.

شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان بهرام پارسایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر