کد خبر: 419805 A

واکنش نماینده تهران به نطق کریمی قدوسی:

ایلنا: فاطمه سعیدی نماینده تهران به اظهارات نماینده نزدیک به جبهه پایداری واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، پس از آنکه در جلسه علنی دیروز مجلس جواد کریمی قدوسی، نماینده مشهد از رئیس‌جمهور خواست کاندیدای انتخابات سال ۹۶ نشود و خطاب به رئیس جمهور گفت شما را به خیر و ما را به سلامت. نماینده مردم تهران در گفت‌و‌گویی نسبت به این اظهارات واکنش نشان داد.

فاطمه سعیدی در این رابطه به ایلنا گفت: عده‌ای نمی‌خواهند کشور در آرامش باشد و تلاش می‌کنند از هر وسیله برای ایجاد تنش در فضای کشور استفاده کنند. در حالی که هنوز چندین ماه تا انتخابات باقی‌مانده بر خلاف توصیه‌های بزرگان نظام کشور را وارد فضای انتخاباتی می‌کنند و می‌خواهند با گل‌آلوده کردن آب ماهی خود را صید کنند.

او افزود: برخلاف ادعای برخی نمایندگان اتفاقا نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد مردم خواستار تداوم رویه در پیش گرفته شده توسط دولت هستند. مردم در نمایشی دلپذیر ۷ اسفند ۹۴ و پس از آن ۱۰ اردیبهشت ۹۵ حرفشان را پای صندوق رای زدند و به امید و آرامش رای دادند.

این نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: خوب است این دوستان نگاهی به ترکیب مجلس بیاندازند تا جای خالی همفکرانشان را بیشتر و بهتر ببینند. مردم با رای خود عده‌ای را از ورود مجدد به خانه ملت باز داشته‌اند. این آقایان باید تا دیر نشده صدای مردم بشنوند.

سعیدی همچنین پیش بینی کرد: آقای روحانی در انتخابات سال ۹۶ بار دیگر با اعتماد سیل مردم رئیس جمهور خواهد شد تا خواب آشفته‌ای که برخی جریان‌ها دیده‌اند تعبیر نشود.

این عضو هیئت رئیسه فراکسیون امید همچنین در واکنش به اظهارات کریمی قدوسی علیه آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: چه کسی می‌تواند نقش منحصر به فرد آیت الله هاشمی در مبارزه علیه رژیم طاغوت، پیروزی انقلاب و تثبیت نظام جمهوری اسلامی را انکار کند؟ آن روزهایی که آقای هاشمی رفسنجانی در زندان طاغوت شکنجه می‌شد و برای انقلاب هزینه می‌داد این آقایان کجا بودند؟

جواد کریمی قدوسی فاطمه سعیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر