کد خبر: 419957 A

به ریاست روحانی؛

ایلنا: جلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان مرکزی به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی با هدف بررسی مشکلات و نیاز‌های استان و اتخاذ تصمیمات لازم به منظور ایجاد توسعه و پیشرفت شتابان در این استان برگزار شد.

به گزارش ایلنا، در این جلسه که روز دوشنبه با حضور وزرای نیرو، صنعت، معدن و تجارت، کشور، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، معاون رییس جمهوری در امور اجرایی، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رییس سازمان محیط زیست و استاندار استان مرکزی تشکیل شد، هر کدام از مسئولین گزارشی در حوزه مربوط به خود ارایه کردند و پس از تبادل نظر و بررسی‌های انجام شده، تصمیمات لازم برای رفع موانع و مشکلات و تسریع در توسعه هر بخش اتخاذ گردید.

آلودگی هوا و تلاش جدی برای مقابله با آن مهم‌ترین موضوع جلسه بود که پس از گزارش رییس سازمان محیط زیست بر لزوم اقدامات لازم در این زمینه تاکید شد.

در جلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان مرکزی همچنین پس از گزارشات ارایه شده توسط مسئولین مربوطه در حوزه‌های مختلف از جمله کشاورزی، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، طرح‌های آبرسانی، احیای شهرک‌های صنعتی، راه و امور زیربنایی، گردشگری و حفاظت از ابنیه تاریخی و بهداشت و درمان استان، تصمیمات لازم و اعتبارات متناسب به هر بخش اتخاذ شد.

رییس جمهور  قرار است دوم آبان ماه در قالب سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی سفر کند.

سفر روحانی به مرکزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر