کد خبر: 425333 A

ایلنا: جامعه اسلامی مهندسین با برگزیدن مطالبات مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه و به عنوان منتظران واقعی حضرت مهدی موعود(عج)، مبارزه با هر ظلم و ظالمی، استکبار و مستکبری را وظیفه خود می‌داند.

به گزارش ایلنا، جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت فرا رسیدن یوم الله سیزدهم آبان بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: مقام معظم رهبری فرمودند: آنچه نقطه‌ مقابل نظام اسلامی است، استکبار است. جهت‌گیری خصومتهای نظام اسلامی، با نظام استکبار است؛ ما با استکبار مخالفیم، ما با استکبار مبارزه میکنیم.

این بیانیه تصریح کرده است: روزی در حافظه ملت غیور ایران ثبت گردیده است که نماد ایثار، استکبار ستیزی، استبدادگریزی و ایستادگی در مقابل ظلم و جور ابرقدرت ها بالاخص شیطان بزرگ، آمریکای جهان خوار است. یوم‌الله سیزدهم آبان با سه برگ زرین خود، بانگ "هیهات من الذله" مردم خداجوی ایران اسلامی را به رخ جهانیان کشاند تا بار دیگر اثباتی بر اقتدای ملت شریف ایران به پیشوای شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (علیه السلام) باشد.

در این بیانیه آمده است: تبعید عالمی شجاع و پیشرو همچون حضرت امام خمینی (ره) به سبب مخالفت با کاپیتولاسیون؛ شهادت جمعی از دانش آموزان در سال ۱۳۵۷ و سی و یک شهید دانشجوی پیرو خط امام (ره) به دست رژیمی وابسته به استکبار و در آخر تسخیر سفارت شیطان بزرگ -یکی از سمبل های استکبار و استعمار- به دست دانشجویان پیرو خط امام، در حافظه تاریخ با طلای ناب نوشته شده است، «و اما الذین استنکفوا و استکبروا فیعذبهم عذاباً الیماً و لایجدون لهم من دون الله ولیاً و لانصیراً»

جامعه اسلامی مهندسین به دستور قرآن کریم و با برگزیدن مطالبات مقام معظم رهبری به عنوان نقشه راه و به عنوان منتظران واقعی حضرت مهدی موعود(عج)، مبارزه با هر ظلم و ظالمی، استکبار و مستکبری را وظیفه خود می‌داند و با پیروی از آیه شریفه "واعتصموا بحبل الله جمیعا" گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب و دوشادوش آحاد ملت حق طلب ایران، تمامی این کشت و کشتار ها و تفرقه افکنی ها و کج فکری ها را محکوم نموده و همواره با وحدت کلمه، با اقتداء به ولایت، به مسیر رشد و اعتلاء کشور ادامه خواهیم داد.

جامعه مهندسین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر