کد خبر: 425351 A

رییس جمهور در دیدار جانباز محمدرضا نصری:

ایلنا: رییس‌ جمهور با تجلیل از صبر و فداکاری جانبازان و ایثارگران، گفت: همواره از دیدار و گفتگو با جانبازان و خانواده بزرگ ایثارگران و شهدا، روحیه و انرژی می‌گیریم و آن را موجب برکت فعالیت‌های خود می‌دانیم.

به گزارش ایلنا، حسن روحانی چهارشنبه شب در دیدار محمدرضا نصری جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس، با اشاره به صبر و فداکاری بی‌نظیر جانبازان و خانواده عزیز آنان، اظهار داشت: جانبازان و بویژه همسران فداکارشان، ایثار بسیار زیادی را  کرده اند و بدون تردید از اجر و ثواب اخروی برخوردار خواهند بود.

رییس‌ جمهور رسیدگی بیش از پیش به خانواده معظم شهدا و جانبازان را مورد تأکید قرار داد و گفت: نسبت به خانواده‌هایی که برای دفاع از دین و وطن خود فداکاری و ایثار کرده و در این راه رنج و سختی‌های فراوانی را تحمل کرده‌اند، همه وظیفه داریم که احساس مسئولیت داشته باشیم.

در این دیدار محمدرضا نصری جانباز ۷۰ درصد و خانواده وی ضمن ابراز خوشحالی فراوان از حضور رییس‌جمهور در منزلشان، در فضایی صمیمی و دوستانه با دکتر روحانی گفتگو کردند.

محمدرضا نصری سال ۱۳۵۹ و اوایل جنگ تحمیلی در منطقه کردستان و در سن ۲۰ سالگی براثر انفجار مین به درجه جانبازی نایل آمده است.

رییس جمهوری در این دیدار که حجت الاسلام والمسلمین شهیدی معاون رییس جمهوری در امور ایثارگران نیز حضور داشت، لوح تقدیری را به این جانباز سرافراز دوران دفاع مقدس تقدیم کرد.

دیدار روحانی با خانواده جانبازان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر