کد خبر: 428849 A

در پاسخ به ایلنا مطرح شد؛

ایلنا: رحیمی مدتها پیش صرفا از زندان به مرکز درمانی اعزام و بلافاصله به زندان بازگشتند و همچنان در زندان هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در حالیکه یک مامور سرشماری در توییتر خود مدعی شده بود که محمدرضا رحیمی، معاون اول محمود احمدی‌نژاد که طبق حکم دادگاه باید هم‌اکنون در زندان باشد، در خانه است،وکیل و داماد محمدرضا رحیمی شایعه آزادبودن معاون اول محمود احمدی‌نژاد را رد کرد.

کوروش روشن به ایلنا اعلام کرد: خانواده رحیمی اساسا امسال مورد سرشماری حضوری قرار نگرفتند و هیچ مامور سرشماری را ملاقات نکردند و ابلاغ عدم حضور الصاقی توسط مامور سرشماری را در دست دارند.

خبر منتشره از قول یک مامور کذب بوده چراکه  آقای رحیمی مدتها پیش صرفا از زندان به مرکز درمانی اعزام و بلافاصله به زندان بازگشتند و همچنان در زندان هستند.

فلذا لازم است مرکز آمار از رسانه ای که اقدام به انتشار این خبر کذب که منبعی مجهول دارد و اعتماد مردم را به چنین نهادی که قاعدتا باید امین و مرجع باشد سلب می کند، جویا شود.

بدیهی است حق شکایت را برای خود محفوظ میدانیم.

کوروش روشن

وکیل و داماد محمدرضا رحیمی

در همین خصوص مدیر روابط عمومی مرکز آمار ایران، نیز انتساب توییت مربوط به شایعه آزادبودن معاون اول محمود احمدی‌نژاد به یکی از ماموران این مرکز را رد کرد.

علی اکبر محزون در همین رابطه عنوان کرده است که کسی که به عنوان مامور سرشماری توییت کرده که محمدرضا رحیمی در منزل است و زندان نیست، برای مرکز آمار ناشناس است و طبق قانون، اطلاعات اشخاص نزد ماموران مرکز آمار ایران محفوظ می‌ماند.

محمدرضا رحیمی مرکز آمار ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر