کد خبر: 429736 A

در جریان سفر به خوزستان؛

ایلنا: حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور سه شنبه شب و در آغاز سفر به استان خوزستان با خانواده شهید سرلشگر علی هاشمی در اهواز دیدار کرد.

به گزارش ایلنا، امیری و هیات همراه در بدو ورود به اهواز با حضور در منزل شهید علی هاشمی و با ابلاغ سلام رئیس جمهور به خانواده این شهید، اظهار کرد: از برنامه‌های رئیس جمهور عرض ادب و احترام و سرکشی به خانواده‌های شهدا است؛ امروز اگر کشوری آباد و امن داریم از برکت خون شهدای بزرگواری همانند شهید سردار علی هاشمی است.

وی با اشاره جایگاه رفیع شهید هاشمی افزود: شهید هاشمی یکی از اسطوره‌های ماندگار کشور است و مردم و کشور ما هیچ وقت خاطره فداکاری‌های شهدایی همچون شهید هاشمی را فراموش نخواهند کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در این دیدار که غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان نیز حضور داشت، عنوان کرد: همه ما وجود شهدا را احساس می‌کنیم و آرمان‌های آنها را پاس می‌داریم و زنده بودن یاد شهدا نشان بر حق بودن آنها است.

امیری خطاب به مادر شهید هاشمی گفت: برای داشتن چنین فرزندی باید به شما تبریک گفت.

همچنین در این دیدار مادر شهید علی هاشمی عنوان کرد: شهدا راه خوب و مناسبی را انتخاب کردند؛ اگر چه فراغ و دوری سخت است اما من به فرزندان خود افتخار می‌کنم.

وی با اشاره به اخلاق والای شهید هاشمی عنوان کرد: شهید هاشمی با آن سن کم خود، یک معلم بود.

amiri-shahid-ahvaz

 معاون امور مجلس رئیس جمهور در ادامه سفر خود به خوزستان امروز (چهارشنبه) در مراسم گرامیداشت سالروز شکست حصر سوسنگرد نیز شرکت می‌کند.

معاون پارلمانی رییس‌جمهور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر