کد خبر: 429994 A

با صدور پیامی؛

ایلنا: معاون حقوقی رییس جمهور با صدور پیامی درگذشت مرضیه حدیدچی را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، متن این پیام به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم  

خبر درگذشت بانوی فداکار انقلاب مرحومه حاجیه خانم مرضیه حدیدچی دباغ موجب تاسف و تاثر یاران امام (ره) و دوست داران انقلاب اسلامی گردید. آن بانوی بزرگوار نمونه شایسته از شاگردان مکتب  انسان سازی حضرت زهرا و حضرت زینب سلام الله علیها بود. او با حفظ شخصیت و متانت یک زن  مسلمان  با شجاعت در مبارزه با آن رژیم سفاک ستم شاهی و دفاع از آرمانهای پیشوای بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی (ره) هرگز به خود تردید راه نداد.

همراهی امام در پاریس و نوفل لوشاتو و فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی غرب کشور پس از پیروزی انقلاب و سه دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی و حضور فعال و موثر در دیگر عرصه های فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی کارنامه ای درخشان از خود به جای گذاشته است ، از افتخارات او همین بس که به عنوان یکی از معتمدین امام و سفیران انقلاب اسلامی برای رساندن پیام امام به گورباچف رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق برگزیده شد.

اینجانب این ضایعه را  به خانواده معزز و همه یاران و همراهان امام (ره) و جامعه فرهیخته زنان انقلابی کشور تسلیت گفته ، برای آن مرحومه غفران الهی ، برای  بازماندگان شکیبایی و پاداش شایسته از خداوند خواهانم.

مجید انصاری

معاون حقوقی رئیس جمهور

مجید انصاری مرضیه دباغ درگذشت مرضیه دباغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر