کد خبر: 435367 A

کوچک‌زاده در دانشگاه تهران:

ایلنا: مهدی کوچک‌زاده گفت: لیستی شدن انتخابات مجلس دهم حقه‌ شارلاتان‌های رسانه‌ای بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نشست دانشجوی انقلابی، رسالت‌ها و چالش‌های پیش رو با حضور مهدی کوچک‌زاده به مناسبت روز دانشجو در پردیس علوم دانشگاه تهران برگزار شد.

 نماینده پیشین مجلس در پاسخ به سوال دانشجویی مبنی بر اینکه با افتخار بگوید در انتخابات مجلس چندم شده است، گفت: آقای علی مطهری لیستی از افراد خاص داد که لیست امید هم نبود و تعدادی از چهره‌های اقتصادی را در آن گذاشته بود؛ رتبه من از افرادی مثل آقای خوش‌چهره، غفوری‌فرد و سبحانی بهتر بود.

او با بیان اینکه همه این افراد در رتبه‌های بعدی من قرار گرفتند، گفت: من با افتخار می‌گویم که نفر شصت و چهارم شدم اما این چهره‌ها و افرادی که در این لیست بودند بعد از من قرار گرفتند.

کوچک‌زاده که در این نشست با موضوع نتایج ارتباط با امریکا سخن می‌گفت، با بیان اینکه باید ببینیم آمریکا کیست، گفت: محمد خاتمی زمانی که وزیر فرهنگ و ارشاد إسلامی بود، در یک مصاحبه‌ای گفته بود زورمندی آمریکا ظلم مضاعف است؛  اگر تمام سخنرانی‌های رهبر انقلاب را نگاه کنید یک جمله در بدگویی مردم امریکا نمی‌بینید.اما آقای خاتمی در همان مصاحبه مردم امریکا را بی‌فرهنگترین مردم دنیا خطاب کرده بود.

نماینده دوره هشتم و نهم مجلس با تاکید بر اینکه "چرا این امریکا را در چشم مردم بزرگ می‌کنید" ادامه داد: خود این آقا (سیدمحمد خاتمی) این را پایه گذاشت که در مصاحبه با سی ان ان از ارتباط با امریکا و خوبی و فرهنگ مردمش گفت در حالی که قبلا حرف دیگری زده بود.

کوچک‌زاده ادامه داد: امروز به اسم آزادی بیان، دروغ به ذهن مردم تزریق می‌کنند.

روز دانشجو مراسم روز دانشجو مهدي كوچك‌زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر