کد خبر: 438141 A

تاجرنیا در گفت‌و‌گو با ایلنا:

ایلنا: عضو حزب اتحاد ملت گفت: در انتخابات شورای‌های شهر و روستا افراد باید بر اساس تخصص در لیست قرار بگیرند.

علی تاجرنیا در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره فعالیت شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: کمیته‌های چهار گانه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان شکل گرفته، آیین نامه‌ها نیز تدوین شده و جلسات استانی به طور مستمر برگزار می‌شود تا بتوانیم به یک جمع بندی برای انتخابات ریاست جمهوری و همچنین شورای اسلامی شهر و روستا برسیم.

او در ادامه با بیان اینکه متاسفانه اصلاح طلبان از سوی دولت بی‌مهری قرار گرفته‌اند، عنوان کرد: باتوجه به تلاش‌هایی که صورت گرفت، توقع می‌رفت در بدنه دولت از اصلاح طلبان نیز استفاده شود اما متاسفانه آن‌طور که باید و شاید این امر محقق نشد.

این فعال سیاسی اصلاح طلب در پاسخ به این سوال که آیا در انتخابات شورا‌ها شاهد ازدیاد کاندیداهای اصلاح طلب خواهیم بود یا خیر گفت: طبیعتا با رد صلاحیت‌های که در انتخابات مجلس صورت گرفت ما یک حضور ترکیبی از نیرو‌ها را خواهیم داشت، زیرا کسانی که از میدان اسفند ۹۴ کنار گذاشته شدند در شوراهای اسلامی شهر و روستا کاندیدا خواهند شد.

تاجرنیا با اشاره به اینکه تعدد نامزد‌ها باعث محدودیت انتخاب می‌شود، گفت: به نظر می‌رسد این بار جریان اصلاحات با سخت گیری بیشتری افراد را انتخاب کند. درست است که ازیاد نامزدهای انتخاباتی یک امر مثبت برای ما تلقی می‌شود، اما یکسری معضلات و مشکلاتی هم دارد که یکی از آن‌ها انتخاب فرد اصلح است.

او در ادامه افزود: شورای عالی سیاست گذرای اصلاح طلبان باید این بار افراد متخصص را در لیست قرار دهد؛ زیرا مباحث فقط در شوراهای اسلامی شهر و روستا سیاسی نیست، بلکه مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی نیز مطرح است.

این عضو حزب اتحاد ملت تاکید کرد: درست است که افراد بر اساس تخصص‌هایشان انتخاب می‌شوند، اما کسانی در لیست قرار می‌گیرند که رویکرد اصلاح طلبانه داشته باشند.

اصلاح طلبان علی تاجرنیا حزب اتحاد ملت شورای عالی سیاست گذاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر