کد خبر: 438169 A

قزوینی در گفت‌و‌گو با ایلنا:/تکرار/

ایلنا: عضو مجمع نیروهای خط امام گفت: برای اعلام حمایت از یک نامزد انتخاباتی باید شرایط سیاسی کشور را مورد سنجش قرار داد.

حمید قزوینی عضو مجمع نیروهای خط امام در گفت‌و‌گو با خبرنگار سیاسی ایلنا، درباره فعالیت این مجمع گفت: مانند تمامی احزاب و تشکل‌ها برنامه‌هایی را برای انتخابات سال ۹۶ خواهیم داشت که بخشی از کار در شورای مرکزی و بخش دیگر در واحدهای استانی و شهرستان‌ها در حال پیگیری است.

این فعال اصلاح طلب در ادامه افزود: جلسات و نشست‌هایی با حضور اعضا صورت گرفته است و در آینده نزدیک نیز یک کنگره خواهیم داشت.

او در پاسخ به این سؤال که آیا مجمع نیروهای خط امام با سایر احزاب و تشکل‌ها رایزی داشته‌ یا خیر؛ عنوان کرد: به طور طبیعی در آستانه انتخابات احزاب با یکدیگر تعامل و رایزنی‌های خواهند داشت که ما نیز از این قاعده مستثنی نیستیم، ما با جریان‌های همفکر خود مانند شورای هماهنگی جبهه اصلاحات جلساتی به صورت هفتگی و یا دائمی داشته ایم  در این نشست‌ها توان‌های سیاسی و سایر مسائل مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

او با اشاره به اینکه مجمع نیروهای خط امام در حال ارزیابی شرایط است، گفت: برای اینکه اعلام کنیم در انتخابات از چه کسانی حمایت خواهیم کرد،زود است ابتدا باید شرایط سیاسی کشور را به طور دقیق مورد ارزیابی و بررسی قرار داد سپس تصمیم گرفت.

قزوینی خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی برای جریان اصلاحات و اعتدالی مهم این است که از روحانی به عنوان گزینه اصلی حمایت کنند اما این به معنای آن نیست که ما نقدی به عملکرد دولت نداریم و این انتقادات به شکل علنی و از طریق مجاری‌ که به شکل طبیعی و عادی موجود است در قالب جلسات مشورتی و دیدارهای خصوصی به دولت منتقل شده است.

مجمع نیروهای خط امام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر