کد خبر: 440177 A

با محوریت فقر و آسیب‌های اجتماعی؛

ایلنا: رئیس خانه احزاب گفت: خانه احزاب با حضور وزیر کار به بررسی موضوع فقر و آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه می‌پردازد.

قدرتعلی حشمتیان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به برگزاری نشست مشترک خانه احزاب با  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: این نشست در مجموعه فرهنگی تلاش از ساعت ۱۸ تا ۲۱ به میزبانی وزارت کار برگزار می‌شود. 

رئیس خانه احزاب افزود: چندی پیش احمد میدری معاون وزیر کار  با حضور  در جلسه شورای مرکزی در رابطه با بحث فقر و آسیب‌های اجتماعی  توضیحاتی را ارائه دادند و تقاضای برگزاری نشست مشترکی بین دبیران کل  احزاب عضو شورای مرکزی خانه احزاب و مسئولان وزارت کار و تعاون با حضور وزیر برگزار شود.

حشمتیان با بیان اینکه محور این نشست  فقر و آسیب‌های اجتماعی است، گفت: در  ابتدا  گزارش نشست  وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس خانه احزاب ارائه می‌شود و پس از آن هیات رئیسه مستقر شده و مسئولان وزارت کار صحبت خواهند کرد.

او افزود: همچنین هیات رئیسه خانه احزاب و دبیران کل احزابی که در زمینه فقر و آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه تخصص دارند به بحث و بررسی مسائل می‌پردازند.

حشمتیان با بیان اینکه پس از طرح مباحث، مذاکرات رودرو با وزیر و مسئولان وزارت کار صورت می‌گیرد، گفت: امیدواریم در این نشست مشترک که در رابطه با آسیب‌های موجود در جامعه است و  به فقر منتهی می‌شود، بتوانیم مثمرثمر شویم و راه‌حل‌هایی ارائه دهیم و احزاب نظرات تخصصی خود را ارائه دهند.

گفتنی است، مدیریت جلسه بر عهده یدالله طاهرنژاد عضو  هیات رییسه و عبدالحسین روح‌الامینی رییس کمیته آموزش و مطالعات خانه احزاب ایران و احمد میدری معاون وزیر کار است.

علی ربیعی وزیر کار خانه احزاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر