کد خبر: 443902 A

نقوی‌حسینی در جمع خبرنگاران:

ایلنا: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، نشست صبح امروز این کمیسیون را نقطه پایانی بر کلیه مسائل اخیر کمیسیون امنیت دانست.

سیدحسین نقوی‌حسینی در حاشیه نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران به ارائه گزارشی درباره نشست فوق‌العاده صبح امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس پرداخت و گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از ساعت ۶/۳۰ دقیقه صبح امروز به‌صورت فوق‌العاده تشکیل جلسه داد و مهمترین مسائل سیاسی-امنیتی داخلی و خارجی را مورد بررسی قرار داد.

او با بیان این‌که در این جلسه کلیه اعضاء به اتفاق حضور داشتند، خاطرنشان کرد: قرار شد باتوجه به قرارگرفتن برنامه ششم توسعه در دستور کار مجلس و احتمال بررسی لایحه بودجه سال ۹۶ بلافاصله پس از اتمام کار تصویب برنامه ششم در صحن علنی مجلس و عدم امکان تشکیل جلسات کمیسیون در برنامه عادی و به‌صورت منظم، کمیسیون جلسات ویژه و فوق‌العاده تشکیل دهد و موضوعات مربوط به کمیسیون را بررسی و پیگیری کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین تصریح کرد: کمیسیون امنیت امروز به اتفاق آراء تصمیم‌گیری کرد که جلسه امروز نقطه پایانی بر کلیه مسائل اخیر کمیسیون محسوب شود و این کمیسیون با اتحاد و اقتدار کامل به وظایف قانونی خود عمل کند.

به گزارش ایلنا، نشست امروز کمیسیون حدود ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز به پایان رسید.

در پی انتشار گزینشی و ناقص سخنان محرمانه وزیر امور خارجه در نشست مشترک کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با وزیر و معاونان وزارت امور خارجه توسط جواد کریمی‌قدوسی، رییس و برخی از اعضای این کمیسیون در جلسه‌ای اضطراری با محمدجواد ظریف در محل وزارت خارجه از او دلجویی کردند.

این درحالی است که وزارت امور خارجه در ۲ بیانیه و یک اظهارنظر رسمی ازسوی سخنگوی این وزارتخانه تمامی مدعیات نماینده عضو جبهه پایداری مشهد را تکذیب کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی سیدحسین نقوی حسینی نشست علنی مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر