کد خبر: 450158 A

ولایتی:

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیام تسلیتی به مناسبت شهادت تعدادی از عزیزان ایثارگر و فداکار آتش نشان در حادثه پلاسکو به آنان ادای احترام کرد.

متن پیام تسلیت علی اکبر ولایتی به این شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

“ومن احیاها فکانما احیاالناس جمیعا”

آتش نشانان عزیز که همیشه نام آنان با فداکاری و ایثار عجین بوده و هست بار دیگر در اذهان ملت بزرگ و شریف ایران نام خود را به بزرگی و عظمت ثبت نمودند و یاد شهدای حادثه دلخراش آتش سوزی و ریزش ساختمان پلاسکوی تهران برای همیشه رنده خواهد بود.

بی‌تردید نمی‌توان بزرگی و عظمت انسان‌های شریفی که جان خود را برای احیاء و نجات دیگر انسان به به خطر می اندازند توصیف نمود، انسان های فداکاری که مخلصانه و ایثارگرانه با علم و آگاهی به خطرات، در این مسیر گام نهادند و چون همیشه در کنار مردم شریف ایران و این بار در حادثه پلاسکو ، حضور یافتند و تعدادی از این عزیزان نیز به شهادت رسیدند.

دلاور مردانی که برای خاموش نمودن آتش و نجات جان انسان ها عاشقانه و با گذر از خود برای نجات انسان‌های گرفتار به آتش زدند و خود خاموش شدند هر چند که ایثارگری آنان زنده خواهد ماند .

این ضایعه تاسف بار را  به همه آتش نشانان و نیروهای امدادی کشور و خانواده های داغدار ایشان و ملت بزرگ ایران اسلامی تسلیت عرض نموده، برای شهدای حادثه درجات عالی و برای خانواده‌های داغدار صبر آرزومندم.

علی اکبر ولایتی 

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام

علی‌اکبر ولایتی آتش سوزی ساختمان پلاسکو پلاسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر