کد خبر: 450232 A

ایلنا: جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) جان باختن جمعی از نیروهای جان برکف آتش‌نشان در حادثه تاسف‌بار ریزش برج پلاسکو در تهران را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی فلسطین، «خالد قدومی» نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در ایران با صدور بیانیه‌ای با خانواده‌های قهرمانان آتش‌نشان ایرانی که در این حادثه تلخ جان خود را از دست دادند، همدردی کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

در جنبش مقاومت اسلامی حماس از همان لحظات اول وقوع آتش‌سوزی در برج پلاسکو در تهران، این واقعه دردناک را دنبال می‌کردیم و از صفحه تلویزیون شاهد جانفشانی نیروهای امدادی آتش‌نشانی بودیم؛ تا این که ناگهان برج ریزش کرد و خبر دار شدیم که تعدادی از این نیروهای جان برکف زیر آوار گرفتار شده و جان خود را از دست داده‌اند.

ضمن ابراز تاسف عمیق خود از وقوع چنین حادثه ناگواری، از طرف ملت فلسطین و جنبش مقاومت اسلامی حماس، همدردی خود را با خانواده های داغدیده اعلام می‌کنیم و جان باختن این عزیزان را به بازماندگان و همکاران آنها و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت می‌گوییم و برای این دلاور مردان از درگاه خداوند، رحمت و علو درجات و برای مجروحان این حادثه نیز شفای عاجل را مسالت داریم.

خالد قدومی

نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس - ایران

 

 

جنبش حماس حادثه ساختمان پلاسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر