کد خبر: 450508 A

پیام تسلیت معاون اول رییس جمهور در پی حادثه ساختمان پلاسکو؛

معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو تهران را سانحه ای دردناک، جانکاه و غم انگیز توصیف کرد و ضمن تسلیت این حادثه ناگوار گفت: بدون تردید نام و یاد آتش نشانان قهرمان، شجاع و بی ادعا که ایثارگرانه جان عزیزشان را برای نجات دیگران فدا کردند از خاطر ملت قدرشناس ایران فراموش نخواهد شد.

به گزارش ایلنا، متن پیام تسلیت اسحاق جهانگیری بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

سانحه دردناک، جانکاه و غم انگیز آتش سوزی و فرو ریختن ساختمان پلاسکو تهران که موجب به شهادت رسیدن و مصدومیت جمعی از شریف ترین و فداکارترین انسان های این مرز و بوم شد، روح و جان ملت ایران را آزرد و آکنده از غم و اندوه کرد. بدون تردید نام و یاد آتش نشانان قهرمان، شجاع و بی ادعا که ایثارگرانه جان عزیزشان را برای نجات دیگران فدا کردند هرگز از خاطر ملت قدرشناس ایران فراموش نخواهد شد.

این مصیبت و ضایعه بزرگ و جانسوز را به ملت قدردان ایران، جامعه آتش نشانان کشور بویژه خانواده های بزرگوار و داغدیده این حادثه ناگوار تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای شهدای این سانحه دلخراش علو درجات و حشر با شهداء و اولیاء الهی و برای مصدومان آرزوی بهبودی و سلامت و شفای عاجل و برای بستگان عزادار صبر و اجر مسألت دارم.

                                                                                                                       اسحاق جهانگیری

                                                                                                                 معاون اول رییس جمهور

 

حادثه پلاسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر