کد خبر: 453057 A

شورایعالی جبهه ایستادگی ایران اسلامی در جلسه مورخ ۹۵/۱۱/۶ با اکثریت آراء حمایت خود را از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام کرد.

به گزارش ایلنا،  حجت الاسلام یدالله حبیبی دبیرکل این جبهه ضمن اعلام این خبر گفت: این تصمیم بعد از چند نشست شورای عالی وبررسی ابعاد موضوع و در نظر گرفتن شرایط سیاسی و اجتماعی  کشور اتخاذ شد.

حجت الاسلام حبیبی وفاق بین نیروهای انقلاب اسلامی را از مولفه‌های پایدار و پیش‌برنده نظام دانست و گفت: با بکار بردن راهبرد وحدت و هم افزایی امکان تجمیع همه نیروهای انقلاب و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها ممکن خواهد بود.

او با توجه به اینکه احزاب بنا به دلایلی تاکنون نتوانسته‌اند رسالت خود را عملی کنند تقویت رویکردهای مردمی در تصمیم‌سازی و اجرای  برنامه‌ها را اجتناب‌ناپذیر دانست و افزود: دغدغه امروز نظام کارآمدی و ارائه تصویر توانمند در حل مشکلات مردم خاصه در بخش‌های اقتصادی و فرهنگی است و راه برون رفت از مشکلات موجود تجمیع نیروهای توانمند، دلسوز وعلاقه‌مند به نظام  حول محور مقام معظم رهبری است .

حبیبی بیان کرد: مهمترین شاخص در خدمت به نظام در شرایط فعلی با مردم بودن و درد آنان را حس کردن است و این هدف جز با رویکرد انقلابی و ایمان به سرمایه‌های انقلاب اسلامی میسر نخواهد بود.

او با بیان اینکه عنوان نیروهای انقلاب اسلامی به معنی نفی دیگران نیست بلکه تاکید بر مهمترین ویژگی در دوره فعلی برای عمل به رهنمودهای رهبری و مراقبت از ارزش‌های اسلامی، درک شرایط داخلی و خارجی و بالابردن کارآمدی نظام و تحقق عدالت و پیشرفت است و حضور همه گروه‌ها وفادار به نظام با سلیقه‌های متفاوت را در فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی و اقتصادی ضروری است .

دبیرکل جبهه ایستادگی حمایت از این تشکل مردمی را به معنی ادغام احزاب و جبهه‌ها در آن ندانست و افزود: رویکرد حمایت از این جبهه مردمی به معنی هم‌افزایی سلیقه‌های گوناگون بر وحدت حداکثری و تاکید بر مشترکات و هم افزایی سلیقه های گوناگون است و همه احزاب و گروه‌ها ظرفیت‌های خود را همراه این تشکل بزرگ مردمی برای ایفای مسئولیت تاریخی بکار خواهند بست.

جبهه ایستادگی جبهه مردمی نیروها انقلاب اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر