کد خبر: 453067 A

نماینده مردم تهران در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد:

عضو کمیته بررسی حادثه پلاسکو در مجمع نمایندگان تهران گفت: قطعا شهرداری و بنیاد مستضعفان به عنوان مالک ساختمان باید نسبت به وقوع این حادثه پاسخگو باشند.

غلامرضا حیدری؛ عضو کمیته بررسی حادثه پلاسکو در مجمع نمایندگان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با تاکید بر اینکه قطعا شهرداری و بنیاد مستضعفان به عنوان مالک ساختمان باید پاسخگو باشند، اظهار داشت: با توجه به عمق فاجعه من فکر می‌کنم؛ قوه قضاییه برای رسیدگی به این حادثه حتی به عنوان مدعی‌العموم باید ورود پیدا کند.

حیدری با بیان اینکه ورود دستگاه‌های امنیتی به بررسی این حادثه نیز احساس می‌شود، گفت: دستگاه‌های امنیتی باید در این حادثه ورود کنند تا علت‌‌ها آنگونه که هست، مشخص شود.

عضو کمیته بررسی حادثه پلاسکو اضافه کرد: یکی از موارد حائز اهمیت در جلسات کمیته، بحث التیام خانواده‌های آتش‌نشانان و جانباختگان حادثه  و همچنین در نظر گرفتن محل موقتی برای کسب و کار کسبه پلاسکو بود. البته آقای سعیدی‌کیا گفتند؛ دو ساله پلاسکو را می‌سازند و امیدواریم به قول خودشان عمل کنند و مالکان بعد از ۲ یا ۳ سال سر کسب و کارشان برگردند.

او با اشاره به اینکه اعضای کمیته مجمع نمایندگان تهران از روز حادثه در محل حادثه حضور پیدا کردند، گفت: در طول یک هفته اخیر جلسات متعددی درباره ابعاد مختلف حادثه آتش‌سوزی پلاسکو برگزار شد و حتی روز گذشته نیز درباره ابعاد مختلف حادثه جلسه داشتیم.

غلامرضا حیدری آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر