کد خبر: 453102 A

در جلسه کمیسیون نظارت مجمع تاکید شد؛

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام بر اجرای قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران و مواد مرتبط با آن در برنامه ششم تأکید کرد.

به گزارش ایلنا، پنجمین جلسه کمیسیون نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح امروز، نهم بهمن ماه به ریاست محسن رضایی تشکیل شد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ابتدای این جلسه بر ضرورت انطباق برنامه با سیاست‌های کلی نظام به ویژه سیاست‌های کلی برنامه و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی تأکید کرد و افزود: علاوه بر رفع مغایرت‌های برنامه ششم با سیاست‌های کلی نظام که به حذف یا اصلاح برخی مواد این برنامه میانجامد، انطباق برنامه ششم با سیاست‌های کلی نظام نیز موضوع مهمی است که با هماهنگی دولت و مجلس، راهکارهای لازم برای تحقق آن اتخاذ خواهد شد.

رضایی همچنین با اشاره به موارد مورد بررسی در این جلسه بر اجرای قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران و مواد مرتبط با آن در برنامه ششم تأکید کرد.

او  همچنین با اشاره به روند آسیب‌های اجتماعی در کشور، افزایش کنترل‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی را با استفاده از ظرفیت برنامه ششم ضروری خواند.

در این جلسه که با حضور  محمد باقر نوبخت، غلامحسین محسنی اژه‌ای، سید مرتضی نبوی، محمدرضا باهنر، مجید انصاری، داود دانش جعفری، قربانعلی دری نجف آبادی، حمیدرضا حاجی بابایی، حسن واعظی، حسین مظفر، علی آقا محمدی ، احمد وحیدی، محمدجعفر منتظری،محمد جواد ایروانی، مصطفی میرسلیم، عادل آذر ، محمد کاظم بهرامی ، داود محمدی و ناصر سراج برگزار شد، درصورت اصلاح بند های د ماده ١١٨ ، قسمت الف بند ٢ ماده ٧، بند الف ماده ٤٩، بندهای ٢، ٦، ٩ و ١٠ ماده ١٠٢، مغایرت‌های آنها برطرف می‌شود. همچنین انطباق بندهای یک، ٢، ٧ و ١٠ ماده ١٠٣ با سیاست‌های کلی نظام با اکثریت آرا به تصویب رسید.

محسن رضایی قانون جامع خدمات رسانی به ايثارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر