کد خبر: 456897 A

فرمانده نیروی دریایی ارتش:

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: مدیریت جهادی در بخش‌های نظامی وجود دارد زیرا اگر وجود نداشت نمی‌توانستیم به پیشرفت‌های نظامی که امروز دست یافته ایم، دست یابیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، امیر دریادار حبیب الله سیاری در حاشیه همایش مدیریت جهادی و امنیت ملی گفت: اگر امنیت در کشور نباشد هیچ پیشرفتی حاصل نمی‌شود و نه در دانش و نه در صنعت پیشرفتی نخواهیم داشت. پس باید امنیت وجود داشته باشد تا رشد کنیم و امروز تمام پیشرفت‌هایمان مدیون امنیت است.

او ادامه داد: اگر مدیران ما در عرصه‌های مختلف کار خود را بر مبنای مدیریت جهادی که مدیریت الهی و خالصانه است انجام دهند، می‌توانیم به قله‌های بلند پیشرفت برسیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه مدیریت معمولی جهانی برای اداره کشور ما مناسب نیست، تصریح کرد: ما کارهای بسیاری داریم تا در به خواست‌هایمان برسیم. ما دشمنان زیادی داریم و با مشکل تحریم مواجه هستیم. تنها با مدیریت جهادی می توانیم از این موانع عبور کنیم.

او افزود: البته این مدیریت جهادی در بخش‌های نظامی وجود دارد زیرا اگر وجود نداشت نمی‌توانستیم به پیشرفت‌های نظامی که امروز دست یافته ایم، دست یابیم.

دریاردار امیر حبیب‌الله سیاری همایش ملی مدیریت جهادی و امنیت ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر