کد خبر: 457976 A

در راهپیمایی ۲۲ بهمن مطرح شد؛

رییس قوه قضاییه گفت: آشتی ملی زمانی معنا دارد که در اصول اساسی اختلاف داشته باشیم که نداریم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه در محل چهار راه شهداء قم، به راهپیمایی ۲۲ بهمن ملحق شد.

رییس قوه قضاییه در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا در مورد طرح آشتی ملی عنوان کرد: آشتی ملی زمانی معنا دارد که در اصول اساسی اختلاف داشته باشیم که نداریم.

 آیت‌الله لاریجانی با بیان اینکه حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه نشانگر بصیرت عمیق آنها و دارای پیام‌های متعدد است، اظهار کرد: اولین پیام برای دشمنان و زورمداران عالم است که به آنها متذکر می‌شود که نمی‌توانند با زبان زور و تهدید با این ملت صحبت کرده و حقوق آنها را پایمال کنند. همچنین این حضور توطئه‌های دشمن را خنثی خواهد کرد. چون دیگر زبان تهدید و تحریم بر این ملت کارگر نیست و ملت ما با این حضور پاسخ قاطعانه‌ای به آنها خواهند داد که تا پای جان پای آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند.

رییس دستگاه قضایی با تاکید براینکه حرکت انقلاب با این حماسه حضور ادامه خواهد یافت و هیچگاه متوقف نخواهد شد، یادآور شد: همانگونه که رهبر انقلاب فرموده‌اند تهدیدات دشمن که با زبان زور بیان می‌شود هیچ اثری بر ملت ما نخواهد داشت بلکه ما را در این مسیر مستحکم‌تر می‌کند.

او حضور مردم را موجب دلگرمی بیشتر مسئولان برای خدمت رسانی به مردم مطرح کرد و افزود:  این حضور وظیفه مسئولان را در خدمت صادقانه و بیشتر به این ملت قدرشناس و انقلابی سنگین‌تر می‌کند. زیرا این مردمی که این چنین پای رهبری، انقلاب و آرمان‌های خود ایستاده‌اند لایق بهترین خدمت رسانی‌ها هستند.

آملی لاریجانی درباره تهدیدات اخیر آمریکا و لزوم وحدت بیشتر مسئولان و مردم گفت: ملت ما همیشه در مسائل کلان و اصلی متحد و منسجم بوده است و اگر اختلافی نیز بین برخی مسئولین وجود دارد در مسائلی که با آرمان‌های انقلاب مرتبط است این اختلافات به همدلی مبدل می‌شود.

رییس قوه‌قضاییه با بیان اینکه مردم ما پای آرمان‌های اصلی انقلاب از جمله استقلال، عزت، اسلام و... ایستاده‌اند و با کسی تعارف ندارند، گفت:مسئولین هم باید با الگوگیری از وحدت و همدلی مردم در صحنه خدمت رسانی به ملت و مقابله قاطعانه با دشمنان در صحنه حاضر باشند.

آیت الله آملی لاریجانی راهپیمایی ۲۲ بهمن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر