کد خبر: 464779 A

رییس سازمان قضایی نیروهای مسلح:

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: قتل‌ و خودزنی نسبت به سال‌های گذشته در حال کاهش است که این مهم نشان از افزایش ظرفیت تحمل در بین نظامیان به خصوص عوامل نیروی انتظامی دارد.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام بهرامی گفت: در کل کشور به‌دلیل توجهی که به امر پیشگیری از وقوع جرم از حدود ۲۰ سال قبل در نیروهای مسلح شده، جرایم مختلف تحت کنترل درآمده است.

او افزود: در سال جاری جرم فرار از خدمت در کشور ۲۳ درصد کاهش یافته است.

این مقام قضایی ادامه داد: قتل‌ و خودزنی نیز‌ نسبت به سال‌های گذشته در حال کاهش است که این مهم نشان از افزایش ظرفیت تحمل در بین نظامیان به خصوص عوامل نیروی انتظامی دارد.

حجت‌الاسلام بهرامی تصریح کرد: وضعیت به نحوی شده که مشکلات سربازان در محل خدمت با توجه فرماندهان و ارائه مشاوره از جهات مختلف کنترل شده است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در بخش دیگری از صحبت هایش، یکی از اهداف حضور در استان کرمان را سرکشی از واحدهای ذی ربط و بررسی وضعیت خدمت رسانی به مردم عنوان کرد.

او بازدید از دادسرای نظامی ناحیه سیرجان را جزء برنامه های این سفر عنوان کرد و اظهار داشت: حضور در مجمع استانی پیشگیری از وقوع جرم نیروهای مسلح کرمان از دیگر برنامه های این سفر است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح با بیان اینکه مشکلات استان‌ها با هم متفاوت است، تصریح کرد: وضعیت هر استانی به‌دلیل موقعیت جغرافیایی و شرایط اجتماعی و فرهنگی بسیار متفاوت است و مشکلات هر استانی وابسته به خود آن استان است و نمی‌شود آن را با جاهای دیگر مقایسه کرد.

حجت‌الاسلام  بهرامی بیان کرد: استان کرمان به خصوص جنوب آن، به دلیل جغرافیای منطقه، از قبل به محل قاچاق کالا تبدیل شده بود اما امروز نیروی انتظامی با تلاش خود توانسته تا حدود زیادی جلوی این کار را بگیرد و اوضاع را تحت کنترل خود در آورد.

او گفت: با مدیریت سازمان قضایی نیروهای مسلح استان، جرایم در کرمان کنترل شده است.

رییس سازمان قضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر