کد خبر: 468617 A

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

فرمانده نیروی زمینی ارتش در همایش سرانگشتان یکان‌های قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب گفت: ما باید عدالت محوری، شایسته‌سالاری و ولایت مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و سراغ افراد شایسته برویم.

به گزارش ایلنا، فرمانده نیروی زمینی ارتش امیر کیومرث حیدری در همایش سرانگشتان یگان‌های قرارگاه منطقه‌ای شمالغرب نیروی زمینی گفت: طبق فرمایشات فرمانده معظم کل قوا؛ در نیروی زمینی افراد مومن، متعهد و کاردان زیادی وجود دارد. هنر شما عزیزان زحمت کش این نیرو این است که این افراد را پیدا کنید و کارها را به این افراد بسپارید. در این راستا ما باید عدالت محوری، شایسته سالاری و ولایت مداری را سرلوحه کار خود قرار داده و به سراغ افراد شایسته برویم.

امیر سرتیپ حیدری بیان داشت: هر چه بستر سازی رشد کشور درست صورت بگیرد، به سلامت و بدون انحراف به مقصد خواهیم رسید. فرهنگ بستر سازی رشد همواره مهم بوده و مهم تر از آن کسی است که بستر ساز این رشد است و بستر ساز تعالی کشور ما رهبر معظم انقلاب است.

سرتیپ کومرث حیدری ادامه داد: وقتی در بستر ولایت رشد کردیم می‌توانیم مظهر آن باشیم و با این کار می‌توانیم بستری را که ولایت فقیه برای ما فراهم کرده است را به خوبی درک کرده و حجت خدا را بر روی زمین یاری کنیم. باید در رفتار و گفتار و سیمای ما مظهر خدا و ولایت وجود داشته باشد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر