کد خبر: 470404 A

در ادامه بررسی وضعیت بیمارستان‌های استان تهران؛

تیم بازدید مشترک تعزیرات حکومتی و دانشگاه علوم پزشکی تهران در ادامه بررسی وضعیت بیمارستان‌های این استان به بیمارستان ضیائیان رفت.

به گزارش ایلنا، در این بیمارستان بخش‌های اورژانس، جراحی، مراقبت ویژه، پزشکی هسته‌ای، دندانپزشکی و دیالیز مورد بررسی قرار گرفتند و پس از بررسی‌ها مشخص شد که بیماران و همراهان حاضر در بیمارستان از وضعیت خدمات‌رسانی این بیمارستان رضایت دارند. 

در بخش دندانپزشکی تعرفه‌ها متناسب با بخش دولتی نبود که پس از بررسی مساله، مسئولان اعلام کردند که برخی بخش‌های این بیمارستان به شرط رعایت تعرفه‌های دولتی برون‌سپاری شده است و با دستور رئیس شعبه ویژه تخلفات پزشکی استان تهران مقرر شد که شرکت پیمانکار با قرارداد و سایر اطلاعات مربوط به مبالغ دریافتی از بیماران در این شعبه حضور پیدا کند. 

هم‌چنین در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شده که تعداد پرستاران و کادر پزشکی این بیمارستان در حد استاندارد است.

محمد محمدی، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران که در این گشت مشترک حضور داشت، گفت: خوشبختانه این بیمارستان در حد مطلوب رضایت مردم را جلب کرده است و البته مواردی مثل متناسب نبودن تعرفه‌های دندانپزشکی و عدم نصب تعرفه‌ها در دید مردم مشاهده شد که تذکرهای لازم در این مورد نیز داده شد.

او در مورد نظارت بر بیمارستان‌ها در بازدیدهای مشترک این اداره کل اظهار داشت: بازدیدها به صورت مداوم و با همکاری ناظران دانشگاه‌های علوم پزشکی انجام می‌شود و در حال حاضر مسئولیت نظارت بر بیمارستان‌های غرب تهران برعهده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و بیمارستان‌های شرق تهران توسط دانشگاه علوم پزشکی ایران انجام می‌شود و دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز مسئول نظارت بر بیمارستان‌های جنوب تهران است. 

برخورد های تعزیراتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر