کد خبر: 471871 A

گزارش ایلنا از پنجمین روز ثبت‌نام انتخابات؛

در پنجمین روز ثبت‌نام نامزدهای انتخابات شورای شهر تهران جمعی از جوانان اصلاح‌طلب و برخی از اعضای کنونی و سابق شورای‌شهر تهران نام‌نویسی کردند.

۱۷:۰۳؛نام‌نویسی ۱۲۸۷ نفر در انتخابات شورای شهر تهران

عیسی فرهادی با اعلام پایان پنجمین روز از ثبت‌نام نامزدهای شورا شهر در جمع خبرنگاران حاضر در فرمانداری تهران گفت: تاکنون در انتخابات شورای شهر تهران ۱۲۸۷ داوطلب ثبت‌نام کرده‌اند که از این تعداد ۱۰۷۸ نفر آقا و ۲۰۹ نفر خانم هستند. پیش بینی می‌شود تعداد ثبت‌نام ‌کنندگان تا پایان امروز به حدود  ۱۳۰۰ نفر برسد.

فرماندار تهران با اشاره به تفکیک مدرک ثبت‌نام‌کنندگان گفت: ۱۴۰ نفر دکتری، ۶۱۸ نفر فوق لیسانس و ۵۲۹ نفر لیسانس دارند که بیشترین کاندیداها دارای مدرک فوق لیسانس هستند.

۱۵:۳۵؛بازدید جانشین رییس پلیس تهران از ستاد انتخابات

سردار کریمی بعداز ظهر امروز با حضور در ستاد ثبت‌نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران از روند نام‌نویسی نامزدها بازدید و در جریان امور قرار گرفت.

 

۱۵:۳۰ ؛نامزدی کارآفرین عضو شورا

فاطمه دانشور بعد از ظهر امروز با حضور در فرمانداری برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران ثبت‌نام کرد. او از اعضای کنونی شورای شهر تهران بوده و در کمیسیون فرهنگی-اجتماعی شورا حضور دارد.

۱۴:۰۱ ؛ثبت‌نام عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت

امیر آریازند ظهر امروز با حضور در فرمانداری، در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران نام‌نویسی کرد.

۱۳:۰۵ ؛نام‌نویسی حمزه شکیب

حمزه شکیب از اعضای شورای شهر دوره سوم تهران که از منتقدان شهردار نیز محسوب می‌شد، ظهر امروز با حضور در فرمانداری در انتخابات شورای شهر تهران ثبت‌نام کرد.

۱۲:۴۸ ؛نامزدی رییس کمیسیون معماری و شهرسازی در انتخابات شورای شهر تهران

محمد سالاری ظهر امروز با حضور در فرمانداری در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران ثبت‌نام کرد. او در شورای شهر چهارم، ریاست کمیسیون معماری و شهرسازی را بر عهده دارد.

۱۲:۲۲؛ ثبت‌نام بیش از هزار نفر در انتخابات شورای شهر تهران

علی اصغر ناصربخت معاون سیاسی فرماندار تهران ظهر امروز در جمع خبرنگاران در مورد آخرین آمار ثبت‌نام کنندگان در انتخابات شورای شهر تهران گفت: از صبح امروز تا کنون ١٩٠ نفر در انتخابات ثبت نام کرده‌اند. با احتساب آمار چهار روز گذشته، تاکنون ۱۱۹۱نفر در انتخابات شورای شهر ثبت نام کرده‌اند.

۱۱:۰۳؛ بازدید فرماندار از ستاد انتخابات شورای شهر تهران

عیسی فرهادی صبح امروز با حضور در ستاد ثبت‌نام داوطلبان انتخابات شورای شهر تهران از روند نام‌نویسی نامزدها بازدید و در جریان آخرین وضعیت تعداد ثبت‌نام کنندگان قرار گرفت.

۱۰:۰۶؛ نامزدی رییس شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان در انتخابات شورای شهر

سجاد سالک از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب و رییس شورای سیاست‌گذاری حزب ندای ایرانیان با حضور در فرمانداری، در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران ثبت‌نام کرد.

۹:۲۸؛ رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر ثبت‌نام کرد

حجت‌الاسلام عبدالمقیم ناصحی صبح امروز با حضور در فرمانداری، در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران نام‌نویسی کرد.

۹:۱۸؛ نام‌نویسی مدیرعامل سابق تاکسیرانی

میثم مظفر در پنجمین روز از نام‌نویسی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور در فرمانداری در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران ثبت‌نام کرد.

۹:۱۳؛ سخنگوی شورای شهر نامزد انتخابات شد

سیدرضا تقی‌پور صبح امروز با حضور در فرمانداری تهران، در پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران نام‌نویسی کرد.

۹:۵؛ ثبت‌نام راستگو در انتخابات شورای شهر

الهه راستگو در اولین ساعت پنجمین روز ثبت‌نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران با حضور در فرمانداری نام‌نویسی کرد.

 

پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر