کد خبر: 480696 A

کاتب در گفت‌وگو با ایلنا مطرح کرد:

عضو هیات نظارت بر عملکرد سازمان صداوسیما در مجلس شورای اسلامی از تصمیم‌گیری مجدد کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری در باره نحوه پخش مناظره‌ها در جلسه فردای این کمیسیون خبر داد.

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، با اشاره به برگزاری جلسه کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری به‌منظور تصمیم‌گیری درباره پخش زنده مناظره‌های تلویزیونی این انتخابات گفت: هنوز مشخص نیست که چه کسی به‌عنوان نماینده قوه مقننه در این جلسه حضور خواهد داشت اما به هر حال یا بنده یا آقای قاضی‌زاده هاشمی نماینده فریمان در این نشست حضور خواهیم یافت.

نماینده گرمسار در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال درباره جزئیات تصمیم‌گیری روز گذشته این کمیسیون اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: آقای قاضی‌زاده در این جلسه شرکت کرده بودند اما قرار است فردا مجدداً تشکیل جلسه داده و در این رابطه تصمیم‌گیری شود.

کاتب در پایان تصریح کرد: هنوز تصمیم‌گیری درباره نحوه پخش مناظره‌های تلویزیونی قطعی نشده و قرار است در جلسه فردا دوباره در این رابطه بحث شود و تصمیم‌گیری کنیم که این مناظره‌ها به‌صورت زنده پخش شود یا ضبط‌شده.

به گفته این عضو هیات نظارت بر عملکرد سازمان صداوسیما در مجلس، پیشنهاد عدم پخش زنده مناظره‌های انتخاباتی از سوی وزیر کشور و نماینده دولت مطرح نشده است.

انتخابات انتخابات ریاست جمهوری تبلیغات مجلس شورای اسلامی صداوسیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر