کد خبر: 480714 A

ولایتی در دیدار با اعضای عصایب اهل حق عراق:

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه اجلاس سراسری مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها، با دبیرکل و تعدادی از شخصیت‌های برجسته سیاسی عصایب اهل حق عراق دیدار کرد.

به گزارش ایلنا، علی‌اکبر ولایتی در ابتدای این دیدار ضمن ابراز خرسندی از پیروزی‌های ملت و دولت عراق، حشد الشعبی را یکی از مهمترین دلایل امکان مقابله با توطئه دشمنان دانست و اظهار امیدواری کرد: با اراده و عزم مستحکم و خستگی ناپذیر مردم عراق و دولت این کشور و همراهی گروه‌های مختلف شاهد پیروزی‌های روزافزون برای عراق و همچنین کشورهای منطقه و نابودی دشمنان و گروه‌های تروریستی و افراطی و تکفیری باشیم. 

او در ادامه با توجه به توطئه دشمنان در ایجاد تفرقه به منظور تضعیف کشورهای اسلامی در منطقه با به راه انداختن جنگ‌های نیابتی و حمایت از تروریسم و جریانات افراطی و تکفیری گفت: حفظ وحدت تمام گروه‌ها در عراق از ضروریات انکارناپذیر برای مقابله با این توطئه‌هاست و بی‌تردید ملت عراق با هر دیدگاه و گرایشی با درک درست شرایط حساس امروز، حفظ وحدت را به منظور تقویت انسجام داخلی و تامین‌ منافع ملی دولت و ملت عراق تقویت خواهند کرد. 

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام حشد الشعبی را فرصتی ارزشمند برای مقابله با دشمنان دانست و تقویت آن را برای ادامه روند پیروزی‌ها مهم ارزیابی کرد. 

در ادامه این دیدار شیخ قیس الخزعلی، دبیر کل عصائب أهل حق عراق ضمن تشکر و ابراز خرسندی از این دیدار مطالب را در خصوص آخرین تحولات ارائه کرد.

در این ملاقات عدنان مسئول دفتر سیاسی عصائب اهل حق، سخنگوی عصائب اهل حق و مدیر دفتر عصائب اهل حق در تهران نیز حضور داشتند. 

علی اکبر ولایتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر