کد خبر: 480777 A

رئیسی در جمع ستادهای کشوری:

نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه نگاه اشرافی در مدیریت‌ها از مشکلات مردم است، یادآور شد: در دولت «کار و کرامت» جوانان نقش ویژه‌ای خواهند داشت.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سیدابراهیم رئیسی در جمع ستادهای کشوری و استانی خود با بیان اینکه رأی مردم در نظام اسلامی تشریفاتی نیست و سرنوشت‌ساز است، گفت: امروز مشکلات اقتصادی از دغدغه‌های اصلی مردم است.

نگاه اشرافی در مدیریت‌ها از مشکلات مردم است

او بابیان اینکه همه قراردادها باید با نگاه به کرامت و عزت مردم باشد، اظهار داشت: نگاه اشرافی در مدیریت‌ها از مشکلات مردم است.

این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تأکید بر اینکه نگاه ما به همه ظرفیت‌های کشور است نه یک جناح و جریان خاص سیاسی، تصریح کرد: مدیریت یک جریان خاص در کشور باید شکسته شود. 

امکان تأمین مالی ستادها از طرف این‌جانب وجود ندارد

رئیسی با بیان اینکه در دولت کار و کرامت جوانان نقش ویژه‌ای خواهند داشت، خاطرنشان کرد: امکان تأمین مالی ستادها از طرف این‌جانب وجود ندارد و باید حداکثر دقت در مسائل مالی صورت پذیرد تا شاهد اسراف نباشیم. 

او افزود: واگذاری امتیاز از بخش دولتی به خصوصی که به امضای طلایی مشهور است باید به افراد صاحب حق و لایق داده شود.

تغییر وضع موجود با بسیج عمومی و مدیریت جهادی ممکن است

نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تاکید کرد: با بسیج عمومی و مدیریت جهادی تغییر وضع موجود ممکن است.

رئیسی تخریب در عرصه انتخابات را مطلقاً امری ناپسند دانسته و خلاف موازین شرعی و اخلاقی دانسته است و ابراز داشت: منکر خدمات دولت‌های بعد از انقلاب نیستیم اما مشکلات موجود بر همگان واضح است. 

نامزد انتخابات ریاست جمهوری در پایان بیان کرد: از برنامه‌های دولت کار و کرامت شفافیت است، شفافیت اقتصادی از فساد جلوگیری می‌کند.

انتخابات ریاست جمهوری سید ابراهیم رئیسی انتخابات 96
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر