کد خبر: 480812 A

علوی خبر داد:

وزیر اطلاعات گفت: سال ۹۵ سربازان گمنام امام زمان(عج) بیش از ۳۰ برنامه بمب‌گذاری را کشف و خنثی کردند.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی در سالگرد درگذشت عزت‌الله دامادی نماینده فقید مردم ساری در مجلس گفت: خداوند مرگ و زندگی را آفریده تا ببیند کدام‌یک از افراد بهتر عمل می‌کند؛ در واقع مرگ در اسلام پایان زندگی نیست بلکه نقل مکان از جایی به جای دیگر است پس انسان‌های باتقوا باید ملاک زندگی‌شان قانون و قرآن کریم باشد.

وزیر اطلاعات خاطرنشان کرد: هرچند باید حس جاودانگی را یکی از خصوصیات انسان‌ها دانست اما مرگ آفریده شده و انسان را از زندگی دنیایی به سرای آخرت جابه‌جا می‌کند. اگر ملتی از مرگ بهراسد در دام  زورگویان و ذلت خواهد افتاد اما ملتی که مرگ را مساوی با تولدی دیگر می دانند در برابر تهدیدها آمادگی مرگی بنام شهادت را می یابند. بنابه فرموده امام(ره)ملتی که شهادت دارد اصالت دارد و این تغییر تفکر در مرگ را امام راحل پیش پای این ملت نهاد و ابتدا نیز خود وارد این راه شد.

وی  گفت: ملت ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس پیروزی‌های متوالی را کسب کردند و سربلند هستند و همواره نشان داده اند هیچگاه از شهادت در راه خدا و اسلام هراس ندارند.

وزیر اطلاعات با اشاره به ناامنی در کشورهای مختلف، گفت: امروز امنیت پایدار در کشور وجود دارد. در ایران اسلامی همه توطئه دشمنان در تور اطلاعاتی سربازان گمنان قرار گرفت و در سال ۹۵ بیش از ۳۰ برنامه بمب‌گذاری توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) کشف و خنثی شده که فقط درباره ۵ مورد به مردم اطلاع‌رسانی کردیم. سربازان گمنام امام زمان با هوشیاری تمام اجازه به چالش کشیدن کشور را به هیچ جانور تروریستی نمی‌دهد.از اینکه در جمع مردم مازندران قرار دارم خوشحالم و امیدواریم قدردان شما مردم زحمت‌کش باشیم.

علوی با اشاره به اینکه عطر ولایت اهل‌بیت ابتدا در خطه مازندران پیچیده، افزود: هرجایی از نقاط عملیاتی هشت‌سال جنگ‌تحمیلی رفتیم شاهد حضور مردم ولایتمدار مازندران و لشکر ۲۵ کربلا بودیم و این نشان از شهادت طلبی فرزندان این خطه است.دوستی و صمیمت بین بنده و مرحوم دامادی  که از سال‌ها قبل در مجلس به وجود آمد موجب حضور بنده در این مراسم شده است. مرحوم دامادی فردی دلسوز، خدوم  و شریف برای مردم حوزه انتخابیه خود بود.

وی دارای سلامت‌نفس، متدین و متلزم به احکام شرع مقدس بود و خدمت به مردم را وظیفه خود می‌دانست. همه مردم و به‌خصوص مسئولان در معرض امتحان الهی قرار دارند و بعضی از امتحان‌های الهی در اهدا ثروت، مسئولیت و عزت است که باید از همه اینها به‌درستی بهره‌گیری کرد.

سیدمحمود علوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر