کد خبر: 488342 A

در همایش‌های اتوبوسی آقای شهردار چه می‌گذرد؛

اظهارات برخی از حاضران در همایش انتخاباتی قالیباف همچنان حاکی از آن است که این افراد از سراهای محله و با اتوبوس‌هایی از سوی شهرداری تهران به این محل آورده شده‌اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمد باقر قالیباف در حالی سومین همایش انتخاباتی خود را در تهران برگزار کرد که اظهارات برخی از حاضران در این همایش همچنان حاکی از آن است که این افراد از سراهای محله و اتوبوس‌هایی از سوی شهرداری تهران به این محل آورده شده‌اند.

با وجود آنکه قرار بود این همایش از ساعت ۹ صبح برگزار شود، برنامه دختران با تاخیر یکساعته و اجرای یکی از مجریان صداوسیما آغاز شد.

در ابتدای این همایش بانویی به بالای سن آمد و داستان گردآفرید در شاهنامه فردوسی را برای حضار خواند و در پایان آن، به حمایت از قالیباف پرداخت.

پس از پایان شاهنامه خوانی، مجری برنامه از رضا احسانپور شاعر اصفهانی طنزپرداز دعوت کرد تا بر روی سن بیاید و به اجرای برنامه بپردازد. این طنزپرداز نیز به مدت چند دقیقه به اجرای برنامه پرداخت.

پس از آن امیر کربلایی‌زاده مجری استندآپ کمدی برنامه خندوانه به اجرای برنامه پرداخت. نکته جالب این بود که این طنزپرداز در میانه برنامه خود از انتخاباتی بودن این برنامه ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت که به او گفته بودند که او به یک برنامه جشن به مناسبت نیمه شعبان می‌آید.

با اینکه خبری از خود آقای شهردار در این همایش نبود، زهرا مشیر همسر محمدباقر قالیباف در این همایش حاضر شد و پس از چند دقیقه سالن را ترک کرد.

4

در پایان نیز حامد زمانی به اجرای موسیقی پرداخت.

پوستر، دستبند و پرچم‌‌های منقش به تصویر شهردار تهران نیز به صورت انبوه در میان شرکت‌کنندگان پخش شد. تعدادی از دست‌اندرکاران این همایش هم در گوشه‌ای از سالن پلاکاردهایس با شعارهای دولت ۴ درصدی نمی‌خواهیم نوشته و پخش می‌کردند که اکثریت حاضران از دریافت این پلاکاردها امتناع می‌کردند. 

یکی از حاضران در این همایش به ایلنا گفت که به او گفته‌اند به کنسرت بابک جهان‌بخش می‌روی در حالی که اینجا خبری از کنسرت نبود.

photo_2017-05-11_16-38-33

دیگری می‌گوید ما با اتوس‌های شهرداری و از سرای محله‌ آمدیم کنسرت ببینیم به ما گفتند نهار هم می‌دهند.

یکی از خانم‌های حاضر در این همایش با انتقاد از کثیف بودن محیط سالن برگزاری این همایش به ایلنا گفت که اول به ما گفتند دختران جوان در این همایش حضور دارند اما وقتی دیدند با این سن و سال جمعیتی سالن را پر نمی‌کند گفتند مادران این دختران هم می‌توانند در این جشن حضور داشته باشند.

حاضران در این سالن همچون دیگر همایشی که در تهران برگزار شده بود از اینکه به آنان به دروغ گفته شده به جشن و کنسرت می‌روند و یکباره با یک مراسم انتخاباتی مواجه شده‌اند گلایه دارند.

یکی دیگر از حاضران در این همایش به ایلنا می‌گوید اگر می‌دانستم این مراسم تبلیغاتی برای آقای قالیباف است هرگز به این مراسم نمی‌آمدم چون رای من فقط برای آقای روحانی است.

2

3

1

 

انتخابات 96
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر