کد خبر: 490051 A

در بیانیه‌ای مطرح شد؛

رییس فراکسیون زنان مجلس با صدور بیانیه‌ای از مردم خوزستان خواست ضمن حضور گسترده درهمایش روز سه‌شنبه ٢٦ اردیبهشت‌ماه و استقبال از روحانی، روز جمعه روی برگ رای خود نام روحانی را بنویسند.

به گزارش ایلنا، پروانه سلحشوری رییس فراکسیون زنان مجلس با صدور بیانیه‌ای از مردم خوزستان خواست ضمن حضور گسترده درهمایش روز سه‌شنبه ٢٦ اردیبهشت‌ماه و استقبال از روحانی، روز جمعه روی برگ رای خود نام روحانی را بنویسند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

برادران و خواهران مظلوم سرزمین ایثار و شهادت

دختران شایسته و پسران برومندم

مردم غیور خوزستان

اینک به برهه‌ای حساس در تاریخ کشور عزیزمان ایران رسیده‌ایم. به دوراهی انتخاب بین عزت و تحقیر، دوراهی بین اصلاحات عالمانه و شعارهای عامیانه، دوراهی بین آزادی قانونی و حصر غیرقانونی و دو راهی بین لبیک به سید عزیزمان «سید محمد خاتمی» یا پیوستن به آنهایی که اولویتشان نه اقتصاد مردم، که گشت ارشاد و حصرهای غیرقانونی است. ما اهالی خوزستان، اگرچه ممکن است نقدهایی به عملکرد دولت در این استان داشته باشیم، که مظلومیت شما مدافعان بی‌بدیل آب، خاک و ناموس این کشور شهره خاص و عام است، اما با رای به حسن روحانی نشان خواهیم داد که کرامت را نه در توزیع آرد رایگان و سوءاستفاده از محرومیت مردمان ما و احساسات دینی و مذهبی، که در انتخاب آزادانه فردی می‌دانیم که برای خوشایند ما نه وعده دروغ می‌دهد و نه تلاش برای خرید رای ما دارد. اما بعد از ۲۰ سال آغازگر طرح احیا زمین‌ها و آب خوزستان بوده و قدم‌های اساسی هم در حل معضل ریزگردها و اصلاح محیط‌زیست خوزستان برداشته است و به امید خدا در دولت دوازدهم طرح‌های توسعه محیط‌زیستی و زیرساختی خوزستان را به سرانجام خواهد رسانید تا بلکه قدری از دین این مملکت به شما ادا شود.

درحمایت از پیام سید عالی‌قدر و محبوب قلوب مردم ایران و خوزستانی‌ها، «سید محمد خاتمی» روز سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت، به استقبال رییس‌جمهور عزیزمان، آقای حسن روحانی خواهیم رفت و با شکل دادن حماسه ۹۶ خوزستان با رقص پرچم‌های سبز و بنفش کار را تمام خواهیم کرد.

خادم کوچک مردم

پروانه سلحشوری

نماینده خوزستانی مردم شریف تهران در مجلس شورای اسلامی

پروانه سلحشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر