کد خبر: 490421 A

مردم اهواز یکصدا فریاد می‌زنند «ما که هوا نداریم هنوز هواتو داریم».

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، در حالی که هنوز سخنرانی حسن روحانی در خوزستان آغاز نشده است، ورزشگاه تختی اهواز مملو از جمعیت است.

حاضران در این مراسم با شعارهایی حمایت خود را روحانی اعلام کردند.

آنها یکصدا فریاد می‌زنند «ما که هوا نداریم هنوز هواتو داریم»

ورزشگاه تختی هم‌اکنون یکدست سبز و بنفش شده است.

حسن روحانی در حالی عصر امروز در جمع هواداران خود در ورزشگاه تختی و در جمع ده ها هزار نفری حامیان خود به سخنرانی پرداخت که به گفته شرکت کنندگان در این همایش این حضور در حمایت از یک کاندیدا تاکنون بی سابقه بوده است. 

این حضور در حالی بود که حضور زنان در مراسم امروز بسیار چشم گیر بود به گونه ای که میتوان گفت بیش از 50 درصد شرکت کنندگان را زنان تشکیل می دادند. 

اقوام مختلف ساکن در خوزستان با لباس های محلی در همایش امروز یافته بوند. همچنین گروه های مختلفی از اقلیت‌های مذهبی در سخنرانی امروز حضور چشم گیری داشتند. 

بسیاری از هواداران با شعار روحانی روحانی حمایتت می‌کنیم، وصیت هاشمی حمایت از روحانی، سلام بر خاتمی درود بر روحانی و همچنین ما که هوا نداریم هنوز هواتو داریم از روحانی استقبال کردند. 

افرادی نیز شیپورهای مسابقات ورزشی را با خود آورده بودند و با شیپور زنی از روحانی حمایت می‌کردند. 

بسیاری از شرکت کنندگان با در دست داشتن پوسترهایی منقش به تصویر حسن روحانی و سید محمد خاتمی و همچنین سربندهایی که دوباره روحانی را داشتند، در همایش امروز حصور یافته بودند. 

حسن روحانی در همایش امروز به کناره گیری اسحاق جهانگیری نیز اشاره کرد و به تمجید او پرداخت که این مساله موجب شد تا شرکت کنندگان اسحاق دوستت را سر بدهند. 

رییس دولت تدبیر و امید در همایش امروز از خدمات و مجاهدتهای آیت الله هاشمی و سید محمد خاتمی را یادآور شد که این مساله با تشویق ممتد حضار روبرو شد.

n22

n23

n24

n25

n26

n27

n28

n29

 

انتخابات 96
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر