کد خبر: 490427 A

گزارش میدانی خبرنگاران ایلنا حاکی از آن است که جمعیت حاضر نزدیک به ۲۰ تا ۳۰ هزار نفر بودند که بیشتر آنها به میمنت کناره‌گیری شهردار تهران از کاندیداتوری،توسط اتوبوس های شهری خطوط مختلف تهران به مصلی آورده شده بودند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، از مصلای تهران ظهر امروز صدها اتوبوس از مناطق مختلف استان تهران و حاشیه جنوبی آن هواداران حجت الاسلام رییسی را برای شرکت در همایش به مصلای تهران آوردند.

بنا بر اظهارات شرکت کنندگان در این مراسم شب گذشته در مساجد محلات اعلام شد که سه شنبه بعد از نماز ظهر و عصر اتوبوس ها به سمت مصلی حرکت خواهند کرد .

گزارش میدانی خبرنگاران ایلنا حاکی از  آن است که جمعیت حاضر نزدیک به 20 تا 30 هزار نفر بودند که بیشتر آنها به میمنت کناره‌گیری شهردار تهران از کاندیداتوری،توسط اتوبوس های شهری خطوط مختلف تهران به مصلی آورده شده بودند.

با توجه به حجم بالای اتوبوس ها بخشی از آنها در پارکینگ جنوبی استقرار پیدا کرده و بخش دیگر در ضلع شمالی اتوبان و خیابان خرمشهر پارک شده بودند.

این درحالی است که از مساجد مرکزی شهر ون‌هایی برای انتقال هواداران رییسی در نظر گرفته شده بود که آنها در ضلع شرقی مصلی استقرار پیدا کرده بودند.

111111111111111

تصویر سمت چپ،حرکت همزمان اتوبوسها از ١٦ نقطه از اسلامشهر. تصویر سمت راست نیز مربوط به شهرستان قدس است.

عصر ایران در این زمینه نوشت:علاوه بر اتوبوس های متعدد که از شهرهای اطراف تهران هستند، ۱۰ قطار نیز از خطوط دیگر مترو به خط منتهی به مصلای تهران منتقل شده اند تا حامیان رئیسی را به میتینگ انتخاباتی او برسانند به همین دلیل خطوط دیگر با تراکم مسافر مواجه شده اند.

 

قا1

 

قال

 

 

ق

 

TAG1

TAG3

TAG2

 

TAG4

TAG5

TAG6

 

عمودی-بالا1

عمودی-بالا2

عمودی-بالا3

 

عمودی-بالا4

عمودی-بالا5

عمودی-بالا6

عمودی-بالا7

اتوبوس استان تهران نماز خرمشهر رییسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر